skip to Main Content

Hledáte bezpečnou, výhodnou a férovou půjčku od prověřeného poskytovatele? Vybírejte z průběžně aktualizované nabídky půjček od bank a nebankovních poskytovatelů, kteří splňují zákonné podmínky. Srovnejte si půjčky online z pohodlí domova a požádejte o nejvýhodnější z nich.

Přehled půjček online

Částka
500 – 15 000 Kč

Splatnost
5 – 30 dní

Částka
1 000 – 15 000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

Částka
1 000 – 19 000 Kč

Splatnost
5 – 90 dní

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
5 – 30 dní

Částka
1 000 – 20 000 Kč

Splatnost
1 – 30 dní

Částka
100 – 50 000 Kč

Splatnost
1 – 61 dní

Částka
1 000 – 30 000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

Částka
10 000 – 60 000 Kč

Splatnost
6 – 36 měsíců

Částka
4 000 – 70 000 Kč

Splatnost
1 – 36 měsíců

Částka
10 000 – 100 000 Kč

Splatnost
12 – 48 měsíců

Částka
5 000 – 70 000 Kč

Splatnost
14 – 20 měsíců

Částka
2 000 – 1 000 000 Kč

Splatnost
12 – 109 měsíců

Částka
5 000 – 800 000 Kč

Splatnost
3 – 120 měsíců

Částka
5 000 – 700 000 Kč

Splatnost
3 – 120 měsíců

Poslední aktualizace: 28.03.2021

Srovnání půjček 2022 – online

Využijte jednoduché a rychlé srovnání půjček online. Na jednom místě najdete vždy aktuální nabídku půjček pouze od ověřených poskytovatelů. Prohlédněte si nabídku a vyberte si nejlepší půjčku na základě úrokové sazby, RPSN, výše měsíční splátky nebo dle hodnocení spokojených zákazníků.

Srovnávač půjček online

Jak vybrat nejvýhodnější půjčku

Výhodnou půjčku nepoznáte podle nízké úrokové sazby. Nízký úrok je sice fajn, půjčku však mohou prodražit poplatky související s poskytnutím, vedením či splácením půjčky. Výhodná půjčka se pozná podle předem poskytnutých, srozumitelných a transparentních podmínek. Sledujte úrok, RPSN i podmínky splácení.

Dávejte si pozor na skryté poplatky. Zajímejte se i o další výhody, které konkrétní půjčka nabízí.  V případě dotazů se nebojte oslovit vybraného poskytovatele půjček. Ochota odpovídat na otázky a způsob komunikace také hodně napoví. Zodpovědný a férový poskytovatel vám vždy zodpoví všechny vaše otázky.

Na co si dát pozor u porovnání půjček

Za prvé ke srovnání půjček využívejte ověřený online porovnávač půjček, který spolupracuje s legálními poskytovateli půjček, což jsou banky a nebankovní společnosti vlastnící licenci udělovanou ČNB. Nebojte si poskytovatele půjčky důkladně proklepnout.

Za druhé neberte hned první půjčku, která se vám naskytne, ale u srovnávaných půjček sledujte různé parametry, nejen výši úrokové sazby, ale také RPSN a poplatky spojené s vybranou půjčkou či půjčkami.

Jak získat vybranou půjčku

Úspěšný žadatel zná své finanční možnosti a respektuje zásady zodpovědného půjčování. K získání půjčky je v první řadě nezbytný odpovídající příjem, který je žadatel schopen doložit. Nikdy nežádejte o půjčku, kterou nejste schopni splatit.

K dalším podmínkám získání výhodné půjčky vedle pravidelného a stabilního příjmu patří české občanství, věk 18 let a výše a žádné negativní záznamy v registrech dlužníků.

Časté dotazy

Platí se něco za srovnání půjček?

Ne. Srovnání půjček online je nezávazné a zdarma.

Platí se za vyřízení půjčky něco předem?

Ne. Neúčtujeme si žádné extra poplatky za srovnání či posouzení žádosti o půjčku.

Co je to RPSN a co úrok?

Úrok je odměna za poskytnutí půjčky. RPSN je roční procentuální sazba nákladů a zahrnuje úrok, poplatky a vůbec všechny náklady související s danou půjčkou.

Probíhá srovnání i vyřízení půjčky kompletně online?

Většinu nabízených půjček si lze porovnat a vyřídit online od vyplnění žádosti až po převod peněz na bankovní účet zákazníka. Pouze bankovní poskytovatelé mohou požadovat podpis smlouvy osobně na vybrané pobočce.

K jakým parametrům přihlížet při srovnání?

Při výběru půjčky vedle úrokové sazby sledujte zejména hodnotu RPSN, ale také podmínky týkající se splácení půjčky. Zejména se jedná o poplatky spojené s půjčkou a sankce hrozící při potížích se splácením půjčky. To vše může zdánlivě výhodnou půjčku značně prodražit.

Typy půjček

Půjčky do výplaty

Jedná se spíše o drobné půjčky do výše několika tisíc korun. Sjednání půjček před výplatou probíhá online a peníze tak zákazník může mít na svém účtu, případně v hotovosti na ruku, během několika minut až hodin. Půjčky do výplaty se hodí jako rychlé řešení nečekaných a neplánovaných výdajů. Za výhodu je považovaná rychlost vyřízení, za nevýhodu vyšší úrok či poplatek a krátká doba splatnosti obvykle do 30 dní.

Nebankovní půjčky

Poskytovateli nebankovních půjček jsou nebankovní společnosti, které splňují podmínky nařízené aktuálně platným zákonem o spotřebitelském úvěru. K poskytování nebankovních půjček je nezbytná licence udělovaná Českou národní bankou, která je pověřená kontrolou jejich činnosti.

Bankovní půjčky

Poskytovateli bankovních půjček jsou banky držící licenci, která je opravňuje k poskytování úvěrů a dalších bankovních služeb. Kontrolou činnosti bankovních institucí je rovněž Česká národní banka.

Půjčky bez registru

Tyto půjčky neexistují. Poskytovatelé půjček jsou dle zákona o spotřebitelském úvěru povinni ověřovat úvěruschopnost zákazníka (tzv. bonita). Kromě příjmů sledují záznamy v registrech dlužníků, kde lze zjistit, zda má žadatel nesplacené půjčky, v jaké celkové výši a jaká je jeho platební morálka.

Půjčky bez doložení příjmu

K žádosti o půjčku je obvykle požadováno potvrzení dokládající pravidelný příjem v určité výši. U menších půjček potvrzení není třeba a lze jej nahradit například výpisy z bankovního účtu, výplatními páskami či čestným prohlášením.

Půjčky na auto

Půjčky se dělí na účelové a neúčelové půjčky. Mezi účelové půjčky patří například půjčky na auto, které jsou vytvořeny pouze za účelem financování vozidla. Nelze je použít na žádný jiný účel. Výhodou bývají upravené podmínky (např. nižší úrok a poplatky).

Rychlá půjčka ještě dnes

Jedná se o půjčky ve výši pár tisíc korun, které jsou vyřízeny online za pár minut. Žadatel vyplní online žádost o půjčku a doloží všechny požadované doklady. Je-li žádost schválena, peníze jsou obratem převedeny na bankovní účet žadatele. Díky okamžitému bankovnímu převodů peníze získá ihned.

Půjčky na bydlení

Do kategorie účelových půjček patří zejména půjčky na bydlení, které jsou označované jako hypotéky. K poskytnutí půjčky na bydlení je potřeba dostatečně vysoký příjem a nemovitost, kterou lze použít jako zástavu.

Back To Top