skip to Main Content
Online recenze COOL CREDIT půjčky

COOL CREDIT půjčka – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

Tentokrát zabrousíme do světa velmi rychlých nebankovních půjček, kde pro klienty nehraje tak velkou roli výhodnost, ale spíše rychlost a spolehlivost půjčky. Nebankovní úvěry COOL CREDIT jsou typickým zástupcem kategorií, kterým se říká SMS půjčky, půjčky před výplatou nebo také mikropůjčky.

Půjčka od společnosti COOL CREDIT nabízí poměrně úzký úvěrový rámec od 1 000 Kč do 20 000 Kč. S tím souvisí i její doba splatnosti, která není nijak dlouhá – lze si ji nastavit v rozmezí od 5 dnů po 30 dní. První půjčka zdarma pro nové klienty zde nabízena není, což je docela škoda, protože COOL CREDIT patří spíše mezi ty dražší úvěry s vysokou RPSN.

Proces sjednání půjčky není nikterak složitý – vše probíhá online přes webové stránky www.coolcredit.cz. Na nich si nejdříve zvolíte parametry půjčky, pak si vyplníte formulář se žádostí, podepíšete úvěrovou smlouvu prostřednictvím speciálního SMS kódu a v závěru ještě nahrajete kopii vašeho občanského průkazu.

Výplata půjčky je pak velmi rychlá, až přímo blesková – u vybraných devíti bank (jde zejména o ty největší) máte peníze ihned po schválení žádosti. V ideálním případě tak od okamžiku, kdy si začnete vyplňovat žádost, můžete mít peníze na účtě již do pouhých 10 minut.

Výhodou je určitě možnost si půjčku prodloužit. Každému se může stát, že se zrovna dostane do problémů a v takovém případě je možné odložit splatnost úvěru o 7,15 nebo dokonce 30 dní. Vždycky za to ale předem musíte uhradit příslušný poplatek.

Zásadní nevýhodou půjčky tak zůstávají zejména její úroky – RPSN je hodně vysoká a když si půjčíte vyšší částky, půjčka se vám hodně prodraží. Nic to ale nemění na tom, že COOL CREDIT je naprosto bezpečný úvěr, u něhož se můžete spolehnout na solidní a férové jednání.

Základní informace

 • Rychlá nebankovní půjčka od 1 000 Kč do 20 000 Kč
 • Splatnost půjčky je od 5 do maximálně 30 dní
 • Noví klienti si mohou půjčit max. 10 000 Kč, u dalších půjček už se limit postupně zvyšuje
 • Rychlé a jednoduché sjednání půjčky přes internetové stránky
 • Velmi rychlá výplata peněz na váš bankovní účet
 • Půjčku lze v případě potřeby snadno prodloužit

Tabulka splátek

Výše půjčky Doba splatnosti RPSN Poplatek Celkem ke splacení
1 000 Kč 5 dní 105 015 % 100 Kč 1 100 Kč
3 000 Kč 7 dní 146 104 % 450 Kč 3 450 Kč
5 000 Kč 10 dní 16 324 % 750 Kč 5 750 Kč
10 000 Kč 14 dní 33 519 % 2 500 Kč 12 500 Kč
15 000 Kč 21 dní 13 212 % 4 875 Kč 19 875 Kč
18 000 Kč 28 dní 3 819 % 5 850 Kč 23 850 Kč
20 000 Kč 30 dní 2 969 % 6 500 Kč 26 500 Kč

Kalkulačka

Cool Credit kalkulačka

Požadavky

 • Musí mu být minimálně 18 let
 • Další podmínkou je trvalý pobyt v ČR
 • Žadatel také musí mít vlastní bankovní účet
 • Jedním z požadavků je také pravidelný příjem

Jak na žádost o půjčku COOL CREDIT

 • Prvním krokem je otevřít si webové stránky na adrese www.coolcredit.cz
 • Potom si na úvěrové kalkulačce nastavte výši úvěru a délku splatnosti
 • Následně vyplníte krátký formulář a potvrdíte smlouvu pomocí SMS kódu
 • Na závěr ještě musíte nahrát kopii vašeho občanského průkazu

Vaše časté dotazy

Jaký je limit půjčky pro nového klienta a jak je to pak u dalších úvěrů?

U nového klienta je maximální výše jeho první půjčky 10 000 Kč. Následně už se ale limit postupně navyšuje – u druhé půjčky je maximum 12 500 Kč, u třetí pak 15 000 Kč. Pří čtvrté půjčce už můžete získat maximální částku, tedy rovných 20 000 Kč.

Dá se půjčka COOL CREDIT prodloužit a pokud ano, tak na jak dlouho?

Ano, v případě, že nebudete mít dost peněz na splacení, můžete si půjčku nechat prodloužit. Prodloužení úvěru je možné buď o 7, 15 nebo o celých 30 dní. Musíte ale nejdříve uhradit poplatek za prodloužení, který činí 15 % (u 7 dní), 25 % (u 15 dní) nebo 32,5 % (u 30 dní) z celkové dlužné částky.

Jaké doklady nebo dokumenty budu k vyřízení žádosti potřebovat?

V každém případě budete potřebovat váš platný občanský průkaz, jehož kopii musíte nahrát do formuláře se žádostí. Dále webové stránky půjčky COOL CREDIT uvádějí, že je potřeba mít potvrzení o příjmech – u zaměstnanců dvě poslední výplatní pásky nebo jednoduše výpis z účtu, u podnikatelů daňové přiznání, u důchodců důchodový výměr a konečně u maminek na mateřské doklad o podpoře.

Mohu si nechat peníze vyplatit někde v hotovosti nebo poslat složenkou?

Bohužel to u této půjčky není možné. Jednou z podmínek je mít vlastní bankovní účet, peníze se tedy posílají výhradně bezhotovostním bankovním převodem. Jiná forma výplaty zde není podporována.

Jak dlouho trvá, než dojde k výplatě půjčky?

Obecně je to velmi rychlé, u devíti bank dochází k okamžitému převodu ihned po schválení žádosti. Konkrétně jde o Komerční banku, MONETA Money Bank, Fio banku, Raiffeisenbank, Air Bank, Českou spořitelnu, ČSOB, banku CREDITAS a PPF banku.

Hlavní výhody COOL CREDIT

 • Blesková výplata na účet – u 9 bank dostanete peníze ihned po schválení
 • Možnost prodloužit si půjčku, když nemáte dost finančních prostředků na splacení
 • Pohodlné vyřízení půjčky z domova, bez nutnosti někam volat nebo jezdit
 • Flexibilní doba splatnosti – můžete si ji nastavit libovolně v rozmezí 5 až 30 dní
 • Vysoká šance na schválení žádosti o úvěr
 • Přehledné webové stránky i klientský portál

Nevýhody

 • U některých bank může výplata trvat trochu déle

Není půjčka COOL CREDIT podvod?

Ne, rozhodně není. U společnosti COOL CREDIT se nemusíte ničeho bát, tato firma má totiž licenci od České národní banky. Díky tomu tak máte jistotu, že se jedná o důvěryhodnou společnost a žádné nebezpečí podvodného jednání tu nehrozí.

Sídlo firmy a kontakty

Zkušenosti klientů:

Mám s touto půjčkou dobré zkušenosti, od COOL CREDIT jsem si brala úvěr už několikrát, naposledy už to bylo celých 20 000 Kč. Vyhovuje mi hlavně snadné a pohodné vyřízení půjčky, přehledný klientský portál a možnost odložit si splátku (tu jsem ale zatím naštěstí využít nemusela). Když to shrnu, půjčku bych doporučila těm, kteří potřebují rychlé peníze a nevadí jim vyšší úrok.

S půjčkou od COOL CREDIT jsem spokojený, doslova mi vytrhla trn z paty, když jsem se ocitl v akutní finanční krizi a nutně potřeboval půjčit 10 000 Kč. Žádná banka by mi nepůjčila, ale u této společnosti jsem naštěstí uspěl. Celkově půjčku hodnotím jako dobrou, sice s trochu vyššími úroky, ale v mé situaci mi to nevadilo. Za sebe bych ji určitě doporučil dál.

Alternativy k Minutové půjčce (podobné půjčky):

Creditportal půjčka (úvěrový rámec od 500 Kč až do 30 000 Kč, splatnost maximálně 30 dní. Tato společnost navíc nabízí i speciální půjčku, kterou si lze vybrat v hotovosti na vybraných čerpacích stanicích – maximum je ale jen 4 900 Kč.)

Zaplo půjčka (oblíbená a známá půjčka, kde napoprvé můžete získat až 16 000 Kč na 30 dní zcela bez úroků a poplatků. Od druhé žádosti už lze získat i vyšší částky, maximum je 30 000 Kč. Maximální doba splatnosti je ale vždy 30 dní.)

Kamali půjčka (nejlevnější a nejvýhodnější nebankovní úvěr v ČR – noví klienti mohou získat až 15 000 Kč bezúročně, ale se splatností jen 15 dní. Další půjčky jsou do 20 000 Kč, výhodou jsou zde mimořádné nízké poplatky a úroky – pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.)

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

1 komentář k zobrazení

 1. Ještě je potřeba ověřit bankovní účet – poslat 1 Kč na účet úvěrovky. Dělá se to kvůli tzv. převzeté bankovní identitě. Banka vás ověřila, takže ta úvěrovka vás takto může ověřit na dálku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top