skip to Main Content
Recenze Creditstar půjčky

Creditstar půjčka – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

Malých a krátkodobých nebankovních půjček je na českém trhu obrovské množství a dnes se podíváme na další z nich. Konkrétně na půjčku Creditstar, která má svoje velké výhody, ale ne ve všech případech se její sjednání vyplatí. Pojďme se na ni podívat detailněji.

Jednoznačně hlavní výhodou této půjčky je to, že pro nové klienty je poskytována zcela zdarma – bez jakýchkoli úroků a poplatků. První půjčka zdarma je od 1 000 Kč do 7 000 Kč a peníze musíte splatit nejpozději do 30 dní. Žádný háček to nemá, pokud peníze uhradíte včas, žádný další poplatek po vás nikdo chtít nebude.

U opakovaných půjček už je ale situace jiná. Maximální limit už je vyšší – 19 000 Kč a splatnost si lze rozložit na delší dobu  – konkrétně od pěti dní až po celé tři měsíce. Můžete si tak sami vybrat, zda půjčku splatíte najednou, na dvě nebo na tři splátky. Počítat už ovšem musíte s úroky, které zde nejsou zrovna nízké – půjčka Creditstar patří spíše k těm dražším úvěrovým produktům na trhu.

Vyřízení půjčky není nijak extra složité, nejdříve je třeba otevřít si stránky Creditstar, pak si nastavit parametry půjčky a vytvořit si uživatelský účet. Teprve poté můžete přistoupit k vyplnění samotné žádosti o půjčku. Její součástí je mimo jiné i ověření totožnosti, takže budete potřebovat váš občanský průkaz nebo potvrzení o trvalém pobytu (pokud jste cizinec).

Jednou z výhod této půjčky je možnost jejího prodloužení. Pokud zjistíte, že právě nemáte dost peněz na uhrazení splátky, můžete si jednoduše podat žádost o odložení – to se provádí v uživatelském účtu a aby k němu mohlo dojít, musíte nejdříve zaplatit příslušný poplatek.

Celkově vzato je půjčka Creditstar určitě pro mnoho lidí dobrým řešením, zejména pokud jde o první půjčku zdarma – ta se vždycky vyplatí. U opakovaných vyšších půjček už je třeba zvážit výši poplatků, ale ta se nijak výrazně nevymyká od ostatních podobných půjček. Závěrem je třeba říct, že půjčka Creditstar je naprosto bezpečná a důkladně ověřená.

Parametry půjčky Creditstar

 • Půjčit si lze částku od 1 000 Kč do 19 000 Kč
 • Splatnost úvěru je od 5 dnů po 3 měsíce
 • První půjčka pro nové klienty je bez úroků a poplatků
 • Sjednání úvěru probíhá celé přes internet
 • Splatnost půjčky se dá odložit o dalších 5 – 30 dní
 • Půjčka je neúčelová, není k ní potřeba ani žádné ručení

Tabulka splátek u půjčky Creditstar

Výše půjčky Délka splatnosti Počet splátek Výše splátky Celkem
1 000 Kč 30 dnů 1 1 000 Kč 1 000 Kč
5 000 Kč 30 dnů 1 5 000 Kč 5 000 Kč
7 000 Kč 30 dnů 1 7 000 Kč 7 000 Kč
10 000 Kč 60 dnů 2 7 135,53 Kč 14 271,06 Kč
12 000 Kč 60 dnů 2 8 562,63 Kč 17 125,26 Kč
15 000 Kč 90 dnů 3 7 956,17 Kč 23 868,51 Kč
19 000 Kč 90 dnů 3 10 077,82 Kč 30 233,46 Kč

U prvních tří příkladů (1 000, 5 000 a 7 000 Kč) jde pouze o příklad pro první půjčku. Opakované půjčky už jsou zpoplatněny.

Podmínky

 • První podmínkou je věk alespoň 18 let
 • Dále je nutné mít trvalý pobyt na území ČR
 • Klient také musí mít svůj vlastní bankovní účet (na své jméno)
 • Poslední podmínkou je pak mít pravidelný měsíční příjem

Postup k získání půjčky

 • Nejdříve navštivte internetové stránky www.creditstar.cz
 • Pak si nastavte kolik potřebujete půjčit peněz a na jak dlouho
 • Dále si musíte vytvořit uživatelský účet
 • Hned potom si můžete vyplnit samotnou žádost o úvěr

Často kladené dotazy

Jaké jsou podmínky pro získání první půjčky zdarma?

První půjčka zdarma u společnosti Creditstar je určena pro všechny nové klienty – není potřeba splňovat nic speciálního. Maximum u první půjčky zdarma je 7 000 Kč a splatnost je nejdéle 30 dní.

Lze si časem půjčit i více než 19 000 Kč?

Bohužel ne, společnost Creditstar má nastavenou částku 19 000 Kč jako maximální možnou výši úvěru i pro stálé klienty.

Je možné si půjčku prodloužit? Jestliže ano, na jak dlouho?

Ano, pokud budete potřebovat, můžete si splatnost úvěru prodloužit a sice o 5 až 30 dní. Žádost si musíte podat ve svém uživatelském účtu a aby vám bylo prodloužení aktivováno, musíte nejdříve uhradit stanovený poplatek.

Může půjčku získat i cizí státní příslušník, jenž zde nemá trvalý pobyt?

Ne, cizinci získat tuto půjčku mohou, ale musejí bezpodmínečně doložit povolení k trvalému pobytu na území ČR.

Jaké osobní doklady budu k vyřízení žádosti potřebovat?

Budete potřebovat váš občanský průkaz, pokud jste cizinec tak povolení k trvalému pobytu. Ověření totožnosti je součástí žádosti o úvěr a provádí se tak, že pošlete kopii příslušného dokumentu.

Hlavní pozitiva půjčky

 • Noví klienti mají první půjčku zcela zdarma (do 7 000 Kč)
 • Splácení jakékoli částky si lze rozložit až na tři měsíce
 • Vysoká šance na to, že vám půjčku schválí
 • Rychlá výplata peněz na bankovní účet žadatele
 • Možnost prodloužit si splatnost úvěru až o další měsíc
 • Půjčku můžete kdykoliv splatit celou předčasně

Negativa

 • Vysoké úrokové sazby, opakovaná půjčka už vás vyjde docela draho
 • Maximální výše půjčky je pouze 19 000 Kč

Je půjčka Creditstar podvod?

Ne, není se čeho obávat. Společnost Creditstar Czech s.r.o. získala příslušné oprávnění (konkrétně oprávnění k činnosti nebankovního poskytovatele spotřebitelských půjček) od ČNB (České národní banky). Jde o naprosto bezpečného, solidního a prověřeného poskytovatele půjček, takže žádný podvod  u tohoto úvěru nehrozí.

Sídlo firmy a kontaktní údaje:

Zkušenosti klientů

Moje zkušenost s půjčkou Creditstar je opakovaně velmi dobrá. Nezůstal jsem jen u první půjčky zdarma, ale od této společnosti jsem si půjčil už několikrát a vždy bylo vše v naprostém pořádku. Oceňuji zejména rychlost výplaty a spolehlivost. Za sebe bych tuto půjčku určitě doporučil.

Skvělá zkušenost, půjčil jsem si 7 000 Kč a vrátil jsem těch samých 7 000 Kč, ani o korunu víc. Půjčka Creditstar je super, ta možnost půjčit si peníze zdarma, bez úroků a bez poplatků je prostě perfektní. Rozhodně všem moc doporučuji.

Alternativy k půjčce Creditstar (podobné půjčky do výplaty):

Via SMS půjčka (rychlá nebankovní půjčka, pro nové klienty je první půjčka zdarma, v tomto případě ale až do výše 16 000 Kč. U opakovaných půjček je horní limit 60 000 Kč, úvěr se jinak splácí formou pravidelných měsíčních splátek. Výhodou je vysoká flexibilita půjčky, kdy si každý klient může sám vybrat, zda uhradí jen minimální splátku nebo pošle vyšší částku.)

Zaplo půjčka (jedna z nejznámějších nebankovních půjček na českém trhu nabízí pro nové klienty první půjčku zdarma až do výše 16 000 Kč – se splatností do 30 dní. Od druhé půjčky už je nutné uhradit poplatek, nicméně zvyšuje se maximální limit úvěru a to na 30 000 Kč. Kromě klasické verze půjčky Zaplo nově existuje i půjčka Zaplo na splátky.)

Kamali půjčka (i tento nebankovní úvěr od společnosti Home Credit patří k těm, které lze získat napoprvé zdarma – limit je až 15 000 Kč, mínusem je ale nutnost splatit jej už do 15 dní. Jinak si ale půjčka Kamali zaslouží samá superlativa, v současné době se jedná o nejlevnější nebankovní úvěr v Česku – za každých 1 000 Kč je poplatek jen 33 Kč. Půjčka Kamali je navíc nejen levná, ale i rychlá a naprosto bezpečná a proto ji můžeme směle doporučit všem, kteří hledají nejvýhodnější nebankovní úvěr.)

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top