skip to Main Content
Recenze Pronto půjčky

Pronto půjčka

Nebankovní půjčka s názvem Pronto půjčka je produktem společnosti Pronto Credit s.r.o. se sídlem v Praze. Svým klientům tato rychlá půjčka nabízí 10 000 až 100 000 korun s dobou splatnosti od jednoho roku do čtyř let. Nebudete dotazováni na účel půjčky, což znamená, že finance můžete využít na co se vám zrovna hodí. Výše roční úrokové sazby se pohybuje od 31,5% a závisí především na tom, jak vysokou částku a na jak dlouhou dobu si chcete půjčit.

Pronto půjčka – parametry

  • výše půjčky je od 10 do 100 tisíc
  • výše půjčky pro nové klienty je bez omezení
  • doba splatnosti je od 12 měsíců do 4 let
  • peníze vám budou vyplaceny do 48 hodin na účet
  • půjčka se splácí měsíčně
  • úrok je od 31,5%
  • půjčka bez doložení příjmu (pouze ověření finančního příjmu), bez ručitele a bez kontroly registru
  • za poskytnutí a vedení půjčky nic neplatíte
  • schvalovatelnost půjčky je 50%

Jak dlouho trvá vyplacení půjčky?

Pronto půjčka je opravdu rychlá a vyhovovat proto bude všem klientům, kteří potřebují peníze do 24 hodin. Maximálně takto dlouhou dobu totiž zabere vyplacení financí na váš účet. Výhodou je, že společnost má bankovní účty u většiny velkých českých bank, takže převod peněz často trvá jen pouhých několik málo minut.

Pronto půjčka bez ručitele a bez kontroly registru

Pronto půjčka je bez skrytých poplatků a za poskytnutí neplatíte nic. Úvěrový účet vám je také veden zdarma. Ke schválení půjčky nepotřebujete ručitele.

Poskytovatel půjčky po vás bude vyžadovat doklad o vašem finančním příjmu, například výplatní pásku, výpis z účtu za konkrétní období, výši důchodu apod. Doložené údaje se následně ověřují, a to maximální možnou diskrétní formou. Schválení vaší žádosti o půjčku záleží právě na výši vašeho příjmu.

Pronto půjčka je bez kontroly registru dlužníků. Poskytovatel má samozřejmě možnost registr dlužníků Solus kontrolovat a uvedené údaje si ověřit, ale tato kontrola nemá vliv na schválení vaší žádosti. Rozhodující je váš příjem, zaměstnání, věk, výše půjčky, lokalita a další jiná hlediska. Díky tomu je Pronto půjčka dostupná pro větší počet klientů.

Pronto půjčka – výhody

Výhodou online Pronto půjčky je rychlé vyřízení. Po schválení půjčky vám peníze budou na účet vyplaceny maximálně do 48 hodin. Každá žádost je posuzována individuálně. Výhodná je také doba splatnosti. Splátky si můžete rozložit do delšího časového horizontu. Za předčasné splacení půjčky neplatíte žádné sankce.

Pronto půjčka – nevýhody

Pronto půjčka vám pravděpodobně nebude poskytnuta, máte-li velmi nízký příjem nebo jste-li zcela bez pravidelného příjmu. Společnost půjčuje lidem se záznamem v rejstříku trestů, ovšem je pravděpodobné, že vám bude nabídnuta nižší částka, než jakou uvádíte v žádosti. Takřka žádnou šanci nemají žadatelé, proti kterým je vedena exekuce.

Schvalovatelnost půjčky je 50%, což je ve srovnání s konkurenčními nebankovními půjčkami poměrně nízká hodnota.

Hodnocení Pronto půjčky

Pronto půjčka je velmi výhodná pro žadatele, kteří si chtějí rozložit celkovou dobu splatnosti do delšího časového období, čímž se měsíční splátky sníží. Společnost, která tento produkt nabízí, je na trhu již několik let a jedná se proto o prověřenou nebankovní půjčku. Jako nevýhoda se může jevit vyšší úroková sazba, která se navyšuje u delší doby splatnosti, a samozřejmě také doložení finančních příjmů.

 

Vzala jsem si Pronto půjčku s manželem na opravu auta. Celkem 25 000 s dobou splatnosti na rok a měsíčně splácíme něco kolem 2500 korun. Zatím jde vše hladce, se schválením nebyl problém (oba máme stálou práci).
Lenka, Liberec

Manžel má příjem cca 30 tisíc a půjčku nám neschválili. Nechápu proč :-( Zkusili jsme to jinde.
Petra, Kladno

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top