skip to Main Content
Recenze Crediton půjčky

CreditOn půjčka

CreditOn půjčka je produktem lotyšské společnosti se sídlem v Rize, která je na trhu už od roku 2011. Pobočka v České republice má sídlo v Praze. Tato rychlá sms půjčka má celou řadu výhod, například v podobě rychlého vyřízení nebo možnosti půjčit si až 20 000 korun.

Půjčka od CreditOn vám nabízí možnost půjčit si od 500 do 20 000 korun s volitelnou dobou splatnosti do třiceti dnů. O půjčku se žádá online, není třeba nic vyřizovat osobně nebo kamkoli volat. Vyřízení půjčky je rychlé, stejně jako vyplacení peněz, které trvá několik málo minut.

Půjčka CreditOn – parametry

 • výše půjčky 500 až 20 000 korun
 • doba splatnosti 1 až 30 dní (volitelná klientem), splácí se jednorázově na konci doby splatnosti
 • půjčka bez ručitele
 • půjčka bez doložení příjmu
 • půjčka bez kontroly v registru
 • nadprůměrná schvalovanost – až 70%
 • za poplatek je možné prodloužit si dobu splatnosti o 1 – 30 dní

CreditOn první půjčka zdarma

Novým zákazníkům je společností CreditOn nabízena první půjčka zdarma. Stačí si hlídat datum splatnosti, svůj dluh zaplatit včas a neplatíte nic navíc. Půjčit si bez poplatků navíc můžete až 8 000 s dobou splatnosti až 30 dní. Tato nabídka zvyšuje celkovou atraktivitu půjčky CreditOn.

Podmínky pro udělení půjčky

Žadateli o půjčku CreditOn musí být minimálně 18 a maximálně 75 let, musí být občanem ČR, mít bankovní účet u banky v ČR, musí mít mobilní číslo a stálý příjem, ze kterého bude moci svůj dluh splácet.

O půjčku si můžete zažádat i v případě, že je vaše jméno zapsáno v registru dlužníků. Společnost posuzuje jiné parametry žadatele.

Půjčila jsem si u CreditOn 4 000 a dobu splatnosti zvolila 20 dní. Celkově jsem zaplatila 4 880. Trochu déle jsem čekala na schválení, řádově několik hodin, ale peníze mi pak byly vyplaceny rychle. Netuším, jak fungují o víkendech.
Mirka, 43 let

Žádost o půjčku CreditOn

 • na webových stránkách CreditOn vyberte výši půjčky a dobu splatnosti
 • odešlete svou žádost kliknutím na políčko “požádat”
 • vyplňte jednoduchý dotazník
 • vyčkejte na rozhodnutí o schválení půjčky a SMS s kódem, který vyplňte do příslušného políčka
 • dokončete registraci kliknutím na políčko “prohlašuji”

Rychlé vyřízení žádosti zní celkem optimisticky, ale rozhodně nečekejte, že vám půjčí automaticky. U mě to probíhalo tak, že jsem podal žádost a poslal 1 korunu. Poté se mi ozval jejich operátor, že potřebuje tři poslední výpisy z účtu, což jsem odmítl. Přece jenom jsou to choulostivé informace, nehodlám nikomu ukazovat své transakce. Toto se mi nelíbilo a mělo by to být ošetřeno nějak jinak.
Pavel, 46 let

Je půjčka CreditOn podvod?

Půjčka CreditOn je prověřený nebankovní produkt, který se v žádném případě nedá nazvat podvodem. Na našem trhu je tato půjčka nabízena několik let a využilo ji několik tisíc zákazníků.

CreditOn nepůjčuje každému. Tato společnost dodržuje etický kodex a prověřením se snaží neuvrhnout žadatele do dluhové pasti.

Ještě před odesláním žádosti si přečtěte podmínky, ptejte se, pokud něčemu nerozumíte a především si spočítejte, zda jste schopni dluh splatit. V případě, že se ocitnete ve finanční tísni a své závazky vůči CreditOn nebudete schopni plnit, okamžitě kontaktujte zákaznické centrum a požádejte o prodloužení doby splatnosti! Neignorujte upomínky!

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top