skip to Main Content
Kamali recenze

Kamali půjčka

Produkt s názvem Kamali půjčka jste mohli na trhu zaregistrovat od 1.února 2017. Nejedná se však  zcela nový finanční produkt, nýbrž o změnu názvu. Kamali je totiž původně Japonská půjčka, která doposud žadatelům poskytovala mikropůjčky ve výši od jednoho do deseti tisíc korun. Kromě nového názvu Kamali přináší také další změny.

Název Japonská půjčka definitivně končí. Společnost ho používala teprve od srpna 2015. Pro název Kamali se společnost rozhodla především proto, že je univerzální a snadno použitelný také mezinárodně. Díky tomu, že se vyslovuje i píše naprosto stejně, nehrozí nežádoucí záměny názvu půjčky.

 • půjčka Kamali je bez ručitele
 • nabízí 1 000 – 200 000 korun
 • doba splatnosti je 30 dní až 7 let
 • rychlost vyplacení je 15 minut od schválení žádosti

Kamali půjčka spadá pod společnost Home Credit a.s. Doposud coby Japonská půjčka nabízela pouze mikropůjčky, ovšem nyní si nově lze půjčit až 200 000 korun na 7 let s RPSN 12,5% ročně. Výhodou je možnost bezplatného splacení zdarma, rychlost vyřízení a možnost odložení splátek. Přibližně 95% žádostí je vyřízeno během 15 minut. Kamali již v minulosti jako Japonská půjčka zvítězila v několika srovnávacích testech výhodnosti a pozornost si určitě zaslouží také nyní.

Kamali půjčka nabízí první půjčku zdarma. Zažádat si můžete až o 10 000 korun s dobou splatnosti 14 dní.

Jak získat Kamali půjčku?

 • na webových stránkách společnosti vyplňte online žádost o půjčku
 • na účet poskytovatele převeďte částku 1 Kč (instrukce k platbě obdržíte e-mailem), převod slouží jako kontrola vlastnictví účtu a také coby záruka, že peníze budou skutečně převedeny na správný účet
 • poté vyčkejte na vyhodnocení vaší žádosti
 • po schválení žádosti budou peníze převedeny na váš účet nebo si je budete moci vyzvednout na jednom z terminálů Sazka

Požadavky Kamali půjčky

 • žadatel musí mít dva doklady totožnosti
 • žadatel musí předložit doklad o výši příjmu
 • žadatel musí převést 1 Kč na účet poskytovatele

PŘÍKLAD: V případě, že si u Kamali půjčíte 5 000 korun s dobou splatnosti 30 dní, je výše RPSN 48,8%. Celkově tedy zaplatíte 5 156 korun. Jestliže zažádáte o prodloužení doby splatnosti o dalších 30 dní, zaplatíte navíc 245 korun.

PŘÍKLAD dlouhodobé půjčky Kamali: V případě, že si u Kamali půjčíte 200 000 korun s dobou splatnosti 84 měsíců, je výše RPSN 12,50%. Měsíčně splácíte 3 499 korun. Celkově zaplatíte 293 916 korun.

Recenze Kamali půjčky

Nebankovní půjčka Kamali je produktem prověřené společnosti Home Credit s.r.o. se sídlem v Brně. Nabízí 1 000 až 200 000 korun s vyplacením do 15 minut buď na účet nebo na terminál Sazka. Poskytovatel má účty u většiny bank, takže převod peněz trvá opravdu jen několik málo minut.

Úroková sazba začíná na 12,5% p.a. Půjčka je bez ručitele. V rámci žádosti může být po žadateli požadováno doložení výše příjmu, tato informace se však dále neověřuje. Tento fakt celý proces vyřízení půjčky podstatně urychluje.

Novým klientům je nabízena první půjčka zdarma ve výši až 10 000 korun na 14 dní. Jestliže dobu splatnosti dodržíte, neplatíte ani korunu navíc.

Půjčka Kamali není podvod. Splňuje veškeré zákony České republiky, nezatajuje žádné podstatné informace a neobsahuje skryté poplatky.

Schvalovatelnost půjčky se pohybuje kolem 50%.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top