skip to Main Content
Nejoblíbenější a nejdostupnější nebankovní půjčka

Nejschvalovanější nebankovní půjčky 2023

Nebankovní půjčky si u nás našly velkou oblibu a určitě se není čemu divit. Jen málokdo vám okamžitě poskytne částku ve výši řádově několika tisíc korun bez zbytečného papírování, byrokracie a vyptávání. Vyšší úrok je samozřejmě přirozená daň za rychlé vyřízení.

Kde nám opravdu půjčí a jaká je nejschvalovanější nebankovní půjčka? Každý z nás se chce samozřejmě obrátit na společnost, u které si bude jistý, že mu zaručeně půjčí.

Nejvyšší obliby a také nejvyššího počtu schválení dosahuje půjčka od 500 do 20 000 korun, kde je doba splatnosti do 30 dnů (možnost prodloužení za poplatek) a první půjčku nabízí bez úroků. Tzn., že zaplatíte jen to, co jste si půjčili, a že neplatíte nic navíc. Tato nabídka je poskytována jen u první žádosti klienta.

Expres nebankovní půjčky

Suprová půjčka ihned

Částka
až 20 000 Kč

Splatnost
až 30 dní

Oblíbená Zaplo půjčka

Částka
až 30 000 Kč

Splatnost
až 30 dní

Nejschvalovanější Plus půjčka

Částka
až 8 000 Kč

Splatnost
až 30 dní

Částka
až 15 000 Kč

Splatnost
až 30 dní

Částka
až 20 000 Kč

Splatnost
až 30 dní

Částka
až 50 000 Kč

Splatnost
až 61 dní

Částka
až 60 000 Kč

Splatnost
až 36 měsíců

Částka
až 70 000 Kč

Splatnost
až 20 měsíců

Oblíbenost u klientů: jaká je nejschvalovanější nebankovní půjčka?

Pojďme se podívat na trvale nejschvalovanější půjčky, které jsou navíc u žadatelů oblíbené a dobře hodnocené:

Trvale mezi nejschvalovanější půjčky patří půjčka od Home Credit, nabízející částku od 10 – 250 tisíc s RPSN od 7,7 %. Dobu splacení můžete rozložit na 12 až 96 měsíců, vyřízení je zdarma a schválení trvá řádově několik málo minut. Půjčku lze bez sankcí kdykoli předčasně zaplatit.

Oblíbená je také půjčka od Provident (hotovostní nebo bezhotovostní se stejnými podmínkami). Nabízí 3 – 170 tisíc s ročním úrokem od 0%.

Jestliže by se vám hodila spíše nižší částka, zvažte možnosti půjčky od Ferratum, kde vám nabídnou 5 až 10 tisíc korun s dobou splatnosti od 7 do 45 dní. Za vyřízení nic neplatíte, schválení je rychlé.

Oblíbená je také půjčka od Profi Credit, kde vám půjčí částku 10 až 166 korun po dobu 12 – 48 měsíců. Půjčku si můžete sjednat online, neplatíte žádné poplatky a nepotřebujete ručitele.

Zmiňme také univerzální půjčku OneCredit nabízející 1 000 – 1 000 000 s ročním úrokem od 0 % a RPSN 0 %. Půjčka na cokoliv od Cofidis vyžaduje vyšší úrok, od 3,9 % a RPSN ve stejné míře, a částku od 20 000 do 1 000 000 Kč.

Zaplo půjčka vám nabízí 1 000 – 30 000 korun s dobou splatnosti od 7 do 30 dní a s výhodou první půjčky do 16 000 Kč zcela zdarma, tedy bez úroků. Možnost půjčit si napoprvé zcela bezúročně nabízí také Netcredit, Ferratum nebo CreditOn.

Pravděpodobnost, že s žádostí o poskytnutí nebankovní půjčky uspějete, je hodně vysoká. Rychlé nebankovní půjčky nabízí flexibilní nastavení splátkového kalendáře, stanovení výše půjčky i dobu splatnosti. Podmínky jsou obvykle jasně dané a srozumitelné. Za jistou nevýhodu by se dal považovat vysoký úrok, se kterým je třeba počítat, a také tvrdší podmínky v případě, že svůj dluh přestanete splácet.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

5 komentářů k zobrazení

  1. Tak nevím, první dva jmenované ‘ústavy’ bych, po zkušenostech, doporučil všem obejít obloukem. Nejsem zastáncem půjček jako takových, ale jednou jsem potřeboval prostředky na jednu investici a nikdy více! Rozhodně ne u těch dvou…

  2. Dobrý de, okolo sebe neustále slyším varování před nebankovními půjčkami, ale z mé zkušenosti vyplývá, že se opravdu stačí podrobně seznámit se smluvními podmínkami a dbát na jejich dodržení. To ostatně platí i u banky. Touto formou jsem si půjčila peníze již několikrát a vždy jsem byla spokojena.

    1. Přesně tak, Sandro. Půjčkou od Profireal řeším předvánoční bídu již několik let a nikdy jsem se nesetkal se skrytými poplatky nebo jinou nepravostí. Každému doporučím zkusit nějakou malou půjčku na zkoušku, aby získal důvěru, jako já. Fakt v tom nic není 😉

  3. Dobrý den, není nebankovní půjčka jako nebankovní půjčka. Určitě potkáte společnosti, které je lepší obejít velkým obloukem a taky najdete společnosti, které se o vás postarají lépe jak v bance. Všechno to chce ale ověřovat a porovnávat nabídky a smlouvy. Existují nezávislé porovnávače, které srovnávají nabídky na internetu a zároveň ověřují jejich důvěryhodnost.

  4. Taky dost záleží na tom, kolik si chce člověk půjčit, protože pochybuju, že všude budou mít stejné možnosti a podmínky. Já jsem k tomu ještě řešil svůj záznam v registru, takže jsem to při výběru musel brát taky v potaz a ochotní mi to byli akceptovat akorát u Acemy, kde se mi tak podařilo od nich získat půjčku na necelý milion, kterou bych u banky neměl šanci ani za mák dostat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top