skip to Main Content

Japonská půjčka se těší velké oblibě a v České republice se dokonce řadí mezi nejoblíbenější nebankovní půjčky. Vyniká především přijatelným RPSN, rychlostí vyřízení i možností prodloužení splatnosti za rozumný poplatek. Tato půjčka od poskytovatele Home Credit si svou oblibu získala také pro svůj vstřícný přístup ke klientům. Trh s nebankovními půjčkami v poslední době obohatily další společnosti, které svým názvem záměrně napodobují Japonskou půjčku. Japonská půjčka je ale jen jedna.

Japonská půjčka – základní parametry

Japonská půjčka je jenom jedna. Známe ji přímo pod tímto názvem – Japonská půjčka – a poskytuje ji společnost Home Credit s.r.o.

Japonská půjčka nabízí 1 000 až 50 000 korun (novým klientům půjčuje maximálně 10 000 korun). Doba splatnosti je 30 dní až 48 měsíců (splácí se jednorázově na konci). Peníze se vyplácí buď na účet klienta nebo na terminálech Sazka.

Půjčka je bez ručitele a bez doložení příjmu. Neplatíte žádný poplatek za poskytnutí ani vedení. Schvalovatelnost Japonské půjčky je kolem 60%.

Další “japonské půjčky”

Na úspěchu zaběhlé a oblíbené Japonské půjčky se snaží co nejvíc vytěžit i další společnosti. Na první pohled vás zaujmou svým názvem, který má evokovat dojem, že půjčka má něco společného s Japonskou půjčkou. V následujících případech tomu tak skutečně není:

  • Půjčka japonská

Japonská půjčka rozhodně není stejný produkt jako Půjčka japonská. Webové stránky uvádí název Půjčka japonská, ovšem formulář vás nasměruje jinam. Po jeho vyplnění a odeslání vás pravděpodobně bude kontaktovat několik společností s nabídkou půjček (těžko říct, zda mezi nimi bude také Home Credit).

  • Asijská půjčka

Ani Asijská půjčka nemá s tou Japonskou nic společného. Design webových stránek se vás však snaží přesvědčit o opaku. Nabízí půjčku do 10 000 a do 250 000 korun. Chlubí se vysokou schvalovatelností a je rozhodně důkazem toho, jak moc je obecně oblíbená Japonská půjčka.

  • Čínská půjčka

Také Čínská půjčka je produkt zcela odlišný a s Japonskou půjčkou ji nic nepojí (tedy kromě podobného názvu). Vznikla až poté, co se na trhu objevila Japonská půjčka. Také na těchto webových stránkách vás formulář nasměruje jinam. Svým designem se však Japonskou půjčku nesnaží nijak napodobit.

Na internetu se však můžete setkat s další Čínskou půjčkou, jejíž webovky už jsou stránkám Japonské půjčky podobné více. Každopádně data ve formuláři směřují jinam, než asi předpokládáte.

  • Vietnamská půjčka

Vietnamská půjčka je na internetu dohledatelná v několika různých variantách. Název rozhodně není mířen na vietnamskou komunitu. Formulář vás i v tomto případě směruje jinam. Design webových stránek se webovky Japonské půjčky nesnaží nijak napodobit.

Všechny uvedené půjčky nemají s Japonskou půjčkou, kromě podobně znějícího názvu, nic společného. Pokud chcete podat žádost o Japonskou půjčku, navštivte ty správné webové stránky!

Hodnocení
0 / 5 0

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top