skip to Main Content
Recenze malé a velké Hyper půjčky

Malá a velká Hyperpůjčka – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

Kromě nepřeberného množství stránek s bankovními a zejména nebankovními úvěry existuje i celá řada webů, které se zaměřují na jejich zprostředkování. Jednou z předních českých stránek, které se zprostředkování půjček věnují, jsou Hyperfinance.cz. Ty se zabývají i celou řadou dalších činností, zejména pak srovnání různých finančních produktů, jako jsou půjčky, konsolidace, hypotéky, účty nebo pojištění.

V naší recenzi jsme se podívali na dva úvěrové produkty – Hyperpůjčku a Malou Hyperpůjčku. Jak už jejich název napovídá, ve druhém případě se jedná o menší částky. U základní Hyperpůjčky můžete dostat úvěr od 4 000 Kč do 250 000 Kč a splácení si lze rozložit na rok až sedm let. U Malé Hyperpůjčky si lze vypůjčit jen 500 Kč až 20 000 Kč a splatit ji musíte nejpozději do měsíce – jde tak o typický příklad tzv. půjčky před výplatou.

Pro obě půjčky platí, že se sjednávají přes internet, konkrétně pak na webových stránkách www.hyperfinance.cz. Na nich si vyberete požadovanou půjčku, nastavíte si její výši a vyplníte si formulář – nejdříve základní údaje o vaší osobě, poté podrobnější informace. Na základě vyplnění formuláře pak dostanete již konkrétní nabídku od některého z předních českých poskytovatelů půjček.

Výhodou půjčky je její dostupnost, kromě zaměstnanců a podnikatelů si ji mohou sjednat i důchodci, šance na schválení je zde navíc vysoká. Půjčka není účelová, takže nemusíte předem sdělovat, na co peníze potřebujete, stejně tak je pozitivní, že nepotřebujete mít žádné ručení. Hyperpůjčku i Malou Hyperpůjčku můžeme doporučit, jedná se o spolehlivé, rychlé a 100% bezpečné úvěry, kde je velká šance na schválení a sjednání je jednoduché a rychlé.

Parametry Hyper půjčky:

 • Přední český agregátor nebankovních půjček
 • Vnabídce jsou dva úvěrové produkty – Hyperpůjčka a Malá Hyperpůjčka
 • Hyperpůjčka má úvěrový rámec od 4 000 Kč až do 250 000 Kč a splatnost od 12 do 84 měsíců
 • S Malou Hyperpůjčkou můžete získat od 500 Kč do 20 000 Kč se splatností od 1 do 30 dní
 • Půjčky se sjednávají online přes internet
 • Obě půjčky jsou neúčelové a není u nich potřeba žádné ručení

Požadavky na žadatele:

 • Každý zájemce o půjčku musí být plnoletý
 • Dalším požadavkem je trvalý pobyt na území České republiky
 • K vyřízení úvěru jsou potřeba také dva platné doklady totožnosti (z toho jeden OP)
 • Poslední podmínkou je stálý příjem, ať už ze zaměstnání, podnikání nebo třeba důchodu  

Postup, jak o půjčku zažádat:

 • Otevřít si stránku s Hyperpůjčkou nebo Malou Hyperpůjčkou
 • Zvolit si výši půjčky a vyplnit si úvodní nezávazný online formulář
 • Doplnit další podrobnější informace o vaší osobě
 • Počkat na to, až vás kontaktuje vhodný poskytovatel půjčky

Často kladené dotazy:

Jaký je rozdíl mezi velkou a malou Hyperpůjčkou?

Rozdíl je ve výši úvěru a v době jeho splatnosti. Zatímco u Malé Hyperpůjčky si můžete půjčit pouze v rozmezí od 500 Kč do 20 000 Kč a maximálně na měsíc, u velké Hyperpůjčky už jsou limity podstatně vyšší – získat můžete od 4 000 Kč do 250 000 Kč a splácení úvěru si můžete rozložit na dobu od jednoho roku po sedm let.

Kdo je poskytovatelem těchto půjček?

Jedná se o agregátory, takže poskytovateli jsou různé úvěrové společnosti. Nemusíte se ale ničeho bát, provozovatel webu Hyperfinance spolupracuje výhradně s důkladně prověřenými společnostmi, takže žádné riziko zde není.

Na jakém principu vlastně tyto půjčky fungují?

Obě půjčky (Hyperpůjčka i Malá Hyperpůjčka) fungují tak, že si zájemce o úvěr vyplní formulář a na jeho základě již dostane nabídku půjčky od konkrétního poskytovatele. Konkrétní nabídka závisí na tom, jaká je bonita, resp. úvěruschopnost žadatele.

Jaké osobní doklady budu k vyřízení žádosti o půjčku potřebovat?

K vyřízení půjčky je třeba mít dva doklady totožnosti – jedním z nich musí být občanský průkaz, druhým může být třeba cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list nebo zbrojní průkaz.

Dá se půjčka sjednat i osobně, nebo to jde pouze online?

Ne, půjčku si vyřídit osobně na žádné pobočce nejde, lze to pouze online. Není to ale nic složitého, vyplnění formuláře zabere jen pár minut.

Hlavní výhody:

 • Vysoká šance, na to, že vám půjčku skutečně schválí
 • Možnost výběru ze dvou variant půjčky (velká a malá)
 • Jednoduché a pohodlné sjednání úvěru přes webové stránky
 • Není potřeba mít žádného ručitele ani zastavovat majetek, a to ani u vyšších půjček
 • Obě půjčky jsou neúčelové, takže nemusíte nijak dokládat, na co případně peníze použijete
 • Půjčku mohou získat nejen zaměstnanci a podnikatelé, ale i lidé v důchodu

Hlavní nevýhody:

 • Malá Hyperpůjčka má velmi krátkou splatnost, musíte ji uhradit už do měsíce

Není Hyper půjčka podvod?

O podvod se rozhodně nejedná, zprostředkovatelem obou dvou půjček je totiž známý a oblíbený portál Hyperfinance, který se zaměřuje na přehledné srovnání finančních produktů – ať už bankovních i nebankovních půjček, tak i konsolidací, pojištění, účtů nebo energií. Půjčka je 100% bezpečná a prověřená, v žádném případě tak nemusíte mít strach z podvodu – nic takového vám zde nehrozí.

Zprostředkovatel úvěrů Hyperpůjčka a Malá Hyperpůjčka

 • Název: Bezvafinance s.r.o.
 • Adresa: Revoluční 724/7, 110 00, Praha 1 – Staré Město (zobrazit na mapě)
 • IČ: 24186104
 • E-mail: [email protected]
 • Web: www.hyperfinance.cz

Zkušenosti klientů:

Dlouho jsem se rozhodoval, na které stránce si podám žádost o úvěr, až jsem narazil na web Hyperpůjčky, který mě zaujal. Rozhodl jsem se tedy podat si žádost, ale byl jsem trochu skeptický. Ve finále jsem byl ale mile překvapený, protože jsem dostal ještě lepší a výhodnější úvěr, než jsem původně předpokládal. Hyperpůjčku bych rozhodně doporučil, myslím si, že mezi množstvím webů s úvěry je tenhle jeden z nejlepších.

Nedávno jsem se ocitla v nečekané a dost nepříjemné situaci, kdy mi došly peníze asi týden před výplatou. Rozhodla jsem se, že to vyřeším menší půjčkou a tak jsem na internetu hledala nějaký malý úvěr, který bude spolehlivý a bezpečný. Nakonec to u mě vyhrála Malá Hyper půjčka – požádala jsem si o ni a hned na druhý den jsem peníze skutečně dostala. S půjčkou jsem tedy maximálně spokojená a můžu ji doporučit.

Alternativy k Hyper půjčce (podobné půjčky):

Ninja půjčka (agregátor malých a krátkodobých půjček, získat můžete částku od 1 000 Kč do 10 000 Kč se splatností od 7 do 45 dní. Ninja půjčka je určená všem osobám se stálým zdrojem příjmů, kteří jsou ve věku od 18 do 70 let a jsou občany ČR.)

OneCredit půjčka (další agregátor úvěrů, tentokrát už ovšem s podstatně větším úvěrovým rámcem – sjednat se zde dá úvěr od 1 000 Kč až do 1 000 000 Kč se splatností až na 7 let. Tato půjčka je dostupná i pro cizince, stejně jako Ninja půjčku ji zprostředkovává společnost Elephant Orchestra s.r.o.)

PLUS půjčka (opět agregátor půjček, půjčit si lze ale pouze částky od 500 Kč do 8 000 Kč se splatností maximálně na měsíc. Velkou výhodou je zde to, že můžete získat první půjčku zdarma, bez poplatků a úroků. Zprostředkovatelem úvěrů je společnost Leadsor Limited.)

Hodnocení
0 / 5 4.75

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top