skip to Main Content
Recenze kouzelné půjčky

Půjčí vám od jednoho do deseti tisíc s dobou splatnosti až 30 dní. Kouzelná půjčka nabízí skutečně celou řadu výhod především pro ty, kteří potřebují peníze ihned, třeba kvůli nenadálým výdajům nebo dočasné ztrátě příjmu. Jaké má kouzelná půjčka recenze a ohlasy u klientů?

Pokud si touto cestou budete chtít půjčit 10 000 korun na 30 dní, zaplatíte celkovou částku 12 970 Kč (Kouzelná půjčka tedy za těchto okolností navýší částku o úrok 2 970 korun).

Kouzelná půjčka zkušenosti klientů

“Se společností Kouzelná půjčka mám dobré zkušenosti. Jednou jsem si zde půjčil pár tisíc korun, ale ocitnul jsem se v tak vážné situaci, že jsem neměl na splátku. Strach z exekuce mě donutil kontaktovat tuto společnost. Vyšli mi vstříc prodloužením doby splatnosti za jednorázový poplatek 800 korun, což mi celou situaci sice prodražilo, ale nakonec vyřešilo. Úrok je sice vysoký, ale to jsem čekal.”

Karel (43 let)

Já jsem se rozhodla nejprve si o společnosti Kouzelná půjčka něco zjistit. Vyhledala jsem si odkazy na Kouzelná půjčka diskuze a Kouzelná půjčka recenze a udělala jsem si díky zkušenostem jiných vlastní názor. Negativní ohlasy byly spojené především s vysokými úroky, ale o těch přeci všichni vědí už když si půjčku pořizují.

Jana (36 let)

Kouzelná půjčka recenze: rád bych se podělil o svou zkušenost se společností Kouzelná půjčka. Nejdřív ze všeho bych rád vyvrátil hlášky o tom, že se jedná o podvod. To v žádném případě. Musím všem potvrdit, že se jedná o dražší možnost jak si půjčit.

Roman (32 let)

Kouzelná půjčka zkušenosti manželů ze severních Čech: úroky jsou zde poměrně vysoké a myslím, že existují nebankovní instituce, které vám půjčí levněji. Kouzelná půjčka ale nabízí peníze ihned a úroky jsou prostě jen jakousi daní za to rychlé vyřízení.

Jarmila a Mirek (42 a 47 let)

Hodnocení
0 / 5 0

Vaše hodnocení:

3 komentářů k zobrazení

  1. Když se na to podívám pragmaticky, tak spread mezi úroky na spořícím účku a půjčkou max 5%, resp. 7%. Mám na mysli produkt typu spotřebitelský úvěr. U hypoték je max 2%. Přijde mi, že z tohoto úhlu je tahle ‘kouzelná úůjčka’ jen vydírání na lidi, který neradi čtou smlouvy, které podepisují.

  2. jako vždy,pokud přistoupíš a splníš obchodní podmínky,které si podepsala ve smlouvě, není problém. Nedej bože, že se ‘něco’ stane a potřebuješ úpravu smlouvy. proti této půjčce nic nemám…pořád lepší než lichváři z Home Credit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top