skip to Main Content

OneCredit půjčka – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

V dnešní recenzi si nepředstavíme klasickou půjčku, ale podíváme se na agregátor úvěrů. Agregátory se od samostatných půjček liší v tom, že na jedné webové stránce koncentrují nabídky od více bankovních nebo nebankovních společností. Zájemce o půjčku si vyplní formulář a na jeho základě pak dostane konkrétní nabídku na míru – má tak vyšší šanci na úspěch než na stránce samostatné půjčky.

Agregátor OneCredit je zajímavý mimo jiné tím, že má celou řadu významných partnerů z bankovního i nebankovního sektoru. Zprostředkovává tak na jednu stranu půjčky od bankovních ústavů, jakými jsou MONETA Money Bank, Česká spořitelna, Hello bank! nebo Equa bank, na druhou stranu i od nebankovních poskytovatelů, jako jsou společnosti Provident Financial, Home Credit, Zaplo.cz, Crediton.cz, Via SMS, Everyday+, Půjčka 7 nebo PROFI CREDIT.

Požádat si o půjčku není vůbec těžké, stačí si jen na webové stránce www.onecredit.cz nastavit její požadovanou výši a vyplnit krátký formulář. Po jeho odeslání se vám pak ozve konkrétní poskytovatel půjčky. Nastavit si mimochodem můžete částku od 1 000 Kč do 1 000 000 Kč a doba splácení půjčky je maximálně 84 měsíců. U půjček do 40 000 Kč si můžete sami zvolit, zda preferujete jednorázové splacení do 45 dnů nebo měsíční splátky.

Doba, kdy dostanete vyplacené peníze, závisí na konkrétním poskytovateli, vzhledem k tomu, že jde o agregátor ale může být doba od podání žádosti až po výplatu trochu delší. Po uzavření úvěrové smlouvy byste ale měli mít peníze na účtě do 24 hodin.

Půjčka je dostupná pro zaměstnance, živnostníky i důchodce, získat ji mohou i cizinci s trvalým pobytem v ČR. Agregátor považujeme za jeden z nejlepších na trhu a určitě jej můžeme doporučit – šance na získání úvěru je zde vyšší než u řady jiných stránek s půjčkami.

Parametry OneCredit půjčky

 • Spolehlivý agregátor půjček, kde můžete získat od 1 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Doba splatnosti úvěru je od 12 do 84 měsíců
 • U nižších půjček si můžete vybrat mezi měsíčními splátkami nebo rychlým splacením do 45 dnů
 • Zprostředkovatel spolupracuje s předními bankovními i nebankovními společnostmi
 • Sjednání úvěru probíhá celé přes internet, nemusíte chodit na žádnou pobočku
 • Půjčka ihned je dostupná i pro cizince, pokud mají povolení k trvalému pobytu na území ČR

Požadavky na žadatele

 • Každý zájemce o úvěr musí mít nejméně 18 let
 • Musí mít buď české občanství, nebo – pokud je cizinec – povolení k trvalému pobytu v Česku
 • Nesmí mít prošlý občanský průkaz
 • Neměl by být v exekuci ani platební neschopnosti (insolvenci)

Postup pro získání půjčky

 • Prvním krokem je návštěva webu www.onecredit.cz
 • Pak si nastavíte požadovanou výši půjčky, u úvěrů do 40 000 i formu splácení (naráz nebo měsíčně)
 • Potom vyplníte svoje základní osobní údaje a informace o vašem bydlišti
 • Žádost odešlete a počkáte, jakou konkrétní nabídku půjčky dostanete

Často kladené dotazy

Jak vlastně tento agregátor půjček funguje?

Agregátor půjček funguje velmi jednoduše – vy si zvolíte požadovanou výši úvěru a vyplníte pár základních informací o vaší osobě a následně vám systém vybere nejvhodnější půjčku. Vše je velmi rychlé, transparentní a naprosto bezpečné.

Od kterých konkrétních společností mohu nabídku na půjčku dostat?

Provozovatel webu OneCredit spolupracuje s předními společnostmi v tomto oboru – z bankovních poskytovatelů se tak jedná např. o Českou spořitelnu, MONETA Money Bank, Equa bank nebo Hello bank!, z nebankovních firem pak např. o Home Credit, Provident Financial, Zaplo.cz, Via SMS a řadu dalších.

Mohu si zvolit výplatu půjčky v hotovosti, nebo to jde pouze převodem na účet?

Bohužel ne, výplata půjčky v hotovosti zde možná není. Jedinou možností je bezhotovostní bankovní převod přímo na váš účet.

Jaké doklady či dokumenty k vyřízení půjčky potřebuji?

Ke sjednání úvěru budete potřebovat kopii vašeho občanského průkazu, dále pak kopii druhého dokladu totožnosti (např, pas, řidičák nebo rodný list) a potvrzení o příjmech – to platí pro zaměstnance, podnikatele i důchodce.

Mám šanci získat tuto půjčku, i když mám záznam v registru dlužníků?

Ano, určitá šance zde je. Poskytovatel půjčky má sice ze zákona povinnost registry dlužníků kontrolovat, ale neznamená to úplně automaticky, že na základě záznamu by vám nesměl půjčku dát. Záleží to na více faktorech, např. o jaký dluh se jednalo apod.

Výhody OneCredit

 • Vyšší šance na získání půjčky díky tomu, že se jedná o agregátor
 • Široký úvěrový rámec až do jednoho milionu korun
 • Možnost nastavit si splatnost půjčky podle vlastní potřeby
 • Pohodlné a rychlé sjednání úvěru z pohodlí vašeho domova přes internet
 • Dostupnost půjčky i pro důchodce nebo pro cizince

Nevýhody

 • Půjčku lze získat jen převodem, výplata v hotovosti není podporována

Není OneCredit půjčka podvod?

Rozhodně ne, jednak agregátory půjček obecně nejsou žádný podvod, v tomto případě se navíc jedná o agregátor od společnosti Elephant Orchestra, která patří v této oblasti mezi českou špičku – jednak má celou řadu podobných webových stránek, navíc provozuje i spoustu dalších užitečných stránek, týkajících se financí. Jedná se zejména o srovnávače půjček a dalších úvěrových produktů a jiné projekty, týkající se finanční problematiky.

Zprostředkovatel půjček OneCredit

Provozovatel webové stránky s půjčkou

Zkušenosti klientů

Pro mě byl tento web velmi příjemným překvapením, protože jsem si od něho – i vzhledem k jeho strohosti – nic nesliboval. Půjčku jsem ale nutně potřeboval a protože předtím už mi pár pokusů nevyšlo, rozhodl jsem se to zkusit. Vyplnil jsem si formulář a poměrně rychle poté už jsem dostal konkrétní nabídku, která mi vyhovovala. Půjčku jsem nakonec dostal a jsem tedy naprosto spokojený – myslím, že OneCredit.cz je skvělým místem pro ty, co potřebují půjčit peníze.

Jsem strašně moc spokojená, dostala jsem ještě lepší půjčku než jsem čekala. Do doby, než jsem narazila na web OneCredit.cz jsem nemohla žádný úvěr dostat a všude mě odmítali. Až tady se mi podařilo prolomit smůlu a požadovanou půjčku konečně získat. Určitě tuto stránku všem doporučují – zde nemáte co ztratit, můžete jen získat.

Alternativy k OneCredit půjčce (podobné půjčky):

Ninja půjčka (jednoduchý agregátor malých půjček od 1 000 Kč do 10 000 Kč, doba splácení je od 7 do 45 dní, půjčka je pro osoby od 18 do 70 let. Také zde je zprostředkovatelem společnost Elephant Orchestra.)

Sumo půjčka (podobný agregátor jako výše zmíněná Ninja půjčka, úvěrový rámec už je zde ale 5 000 Kč – 1 000 000 Kč. Půjčka je opět pro žadatele od 18 do 70 let a zprostředkovává ji Elephant Orchestra.)

Maxi Credit půjčka (tentokrát se jedná o agregátor půjček od 500 Kč do 20 000 Kč, maximální splatnost úvěru je 30 dní. Získat půjčku zde mohou lidé od 18 do 65 let, výhodou je rychlé posouzení žádosti a rychlá výplata na účet. Provozovatelem je v tomto případě společnost Leadsor Limited.)

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top