skip to Main Content
Nezávbislá online recenze Sumo půjčky

Recenze rychlé Sumo půjčky

Dnes se s v naší další recenzi podíváme na trochu jiný typ půjčky, než na jaký je většina lidí zvyklá. Sumo půjčka totiž není klasickou nebankovní půjčkou, ale jedná se o agregátor úvěrů. Pokud nevíte, co toto slovo znamená, tak vězte, že se jedná o speciální internetovou stránku, která zprostředkovává půjčky od mnoha různých úvěrových společností.

Celý princip agregátoru funguje tak, že zájemce o půjčku si vyplní kratší formulář a na jeho základě mu potom systém automaticky vybere nejvhodnější úvěr. Sumo půjčka není na trhu zdaleka jediná, agregátorů půjček už u nás působí docela hodně, je ale faktem, že Sumo půjčka je jedním z těch největších.

Rozpětí výše úvěru, o nějž si u Sumo půjčky můžete požádat, je velmi široké – od pouhých 5 000 Kč až po celý milion. Konkrétní výši půjčky si sice vybíráte hned na začátku, později si ji ale můžete podle potřeby změnit. Co se týká doby splácení, ta se liší podle toho, o jakého poskytovatele půjde – dozvíte se ji tedy až poté, co odešlete vyplněný formulář ke zpracování.

Velkou výhodou této půjčky je u ní zejména vysoká schvalovatelnost – díky tomu, že se jedná o agregátor, který vybírá z více poskytovatelů, máte zde vyšší šanci na schválení než pokud byste si ji podali na standardním webu klasické půjčky. Samotná žádost o půjčku je naprosto nezávazná a k ničemu se tím nezavazujete – pouze na jejím základě dostanete již konkrétní nabídku půjčky a je pouze na vás, zda ji využijete nebo ne. Důležité je také zdůraznit, že Sumo půjčka je stoprocentně bezpečná – veškeré vaše údaje jsou v naprostém bezpečí a stejně tak to platí i pro konkrétní poskytovatele úvěrů. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří nemohou získat úvěr v bance a hledají vhodnou nebankovní půjčku, Sumo půjčku vám můžeme určitě doporučit.

Parametry půjčky Sumo půjčky:

 • Agregátor půjček, který zprostředkovává úvěry od různých poskytovatelů
 • Šance na získání půjčky je tak vysoká
 • Lze si požádat o úvěr ve výši od 5 000 Kč až do 1 000 000 Kč
 • Půjčka se sjednává pouze přes internet, na webové stránce www.sumopujcka.cz
 • Rychlost výplaty závisí na konkrétní společnosti, někdy je to již do 24 hodin od podání žádosti
 • Půjčka je 100% bezpečná, firma spolupracuje pouze s prověřenými úvěrovými společnostmi

Vyžaduje se

 • Každý zájemce o Sumo půjčku musí mít minimálně 18 let
 • Dále musí být občanem České republiky (půjčka není pro cizince)
 • Podmínkou je také pravidelný měsíční příjem
 • Zájemce musí mít také svůj vlastní bankovní účet a platný osobní doklad

Jak snadno a rychle vyřídit Sumo půjčku

 • První krok, jenž musíte udělat, je otevřít si internetové stránky na adrese www.sumopujcka.cz
 • Na nich si nejdříve pomocí posuvníku nastavíte o jakou výši půjčky máte zájem
 • Následně vyplníte formulář s vašimi základními osobními údaji a adresou vašeho bydliště
 • Pak ještě vyplníte další doplňující informace (příjmy, výdaje, vzdělání atd.)
 • Po odeslání formuláře vás následně kontaktuje vybraná úvěrová společnost (obvykle do 24 hodin)

Často kladené dotazy:

Jakou formou si mohu o Sumo půjčku zažádat?

Požádat si o Sumo půjčku můžete pouze prostřednictvím internetu a to konkrétně na webové stránce www.sumopujcka.cz. Na ní si vyplníte krátký formulář a systém vám pak vybere vhodnou půjčku.

Kolik peněz mohu se Sumo půjčkou získat?

Minimální výše úvěru, o nějž si můžete zažádat, je 5 000 Kč, naopak maximální částka, kterou můžete se Sumo půjčkou získat, je rovný 1 000 000 Kč. Záleží ale samozřejmě na vaší bonitě, resp. úvěruschopnosti.

Na jak dlouhou dobu se dá rozložit splácení Sumo půjčky?

Webová stránka Sumo půjčky tyto informace neuvádí, záleží na každém konkrétním poskytovateli. Podle toho, na kterou úvěrovou společnost vás systém odkáže, podle toho se bude odvíjet doba splácení úvěru.

Mohou Sumo půjčku získat i cizinci, kteří nejsou občany ČR?

Bohužel to v současné době není možné, Sumo půjčka je aktuálně dostupná pouze pro občany České republiky.

Lze půjčku získat i bez vlastního bankovního účtu a nechat si ji vyplatit třeba v hotovosti?

Ne, bohužel, bez vlastního účtu u banky se neobejdete. Nelze si nechat peníze vyplatit v hotovosti na ruku, stejně tak není podporována ani možnost poslat peníze na účet jiné osoby. Sumo půjčka tak není vhodná např. pro ty, jenž jsou zrovna v exekuci.

Hlavní výhody:

 • Velmi vysoká šance na schválení žádosti úvěru
 • Široký úvěrový rámec až do jednoho milionu korun
 • Jednoduchý a krátký úvodní formulář
 • Vše si lze kompletně vyřídit přes internet
 • Půjčka je 100% bezpečná a prověřená
 • Peníze lze získat už do 24 hodin od vyplnění žádosti

Hlavní nevýhody:

 • V případě Sumo půjčky se jedná pouze o agregátor, nikoli o půjčku jako takovou
 • Webové stránky jsou velmi strohé, obsahují pouze minimum informací

Není půjčka Sumo podvod?

Ne, ač na první pohled nemusejí webové stránky Sumo půjčky působit úplně nejdůvěryhodnějším dojmem, jedná se o naprosto bezpečný a prověřený produkt. Sumo půjčka je spolehlivým a oblíbeným agregátorem úvěrů, takže zprostředkovává půjčky od různých poskytovatelů. Co je ale podstatné – všichni jsou pečlivě prověření a jde výhradně o spolehlivé a ověřené společnosti. U Sumo půjčky se tak nemusíte vůbec ničeho bát, je naprosto bezpečná.

Sídlo firmy a kontaktní údaje:

Zkušenosti klientů:

Super zkušenost – tip na Sumo půjčku mi dal jeden kamarád, který díky ní úvěr získal. Rozhodl jsem se, že to tedy zkusím také a vyšlo to – po vyplnění krátkého formuláře jsem dostal odkaz na vhodného poskytovatele, který mi půjčku poskytl. Ta navíc ani není zas tak drahá, jak jsem se bál. Určitě bych tak Sumo půjčku rád doporučil i ostatním, kteří hledají nebankovní úvěr a nemohou žádný vhodný najít – zde je šance na schválení opravdu vysoká.

Tak tahle půjčka mě velmi mile překvapila – na první pohled na mě nepůsobila moc důvěryhodně a moc jsem si toho od ní neslibovala. Nakonec jsem ale byla velmi příjemně překvapená, protože úvěr jsem získala, ve stejné částce, jakou jsem potřebovala a navíc s docela rozumným úrokem. Nenechte se odradit poměrně strohou webovou stránkou Sumo půjčky, máte zde velkou šanci, že dostanete velmi slušný úvěr.

Další agregátory půjček:

Ninja půjčka (velmi podobný projekt, jako je Sumo půjčka – i v tomto případě se jedná pouze o agregátor půjček a opět je jeho provozovatelem společnost Elephant Orchestra s.r.o. Rozdíl je zde ale ve výši úvěrového rámce – oproti Sumo půjčce se zde dají získat pouze nižší částky, konkrétně v rozmezí od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Ninja půjčka je tak vhodná např. když potřebujete jen pár tisíc do nejbližší výplaty.)

Gejša půjčka (také u tohoto úvěrového produktu jde o agregátor půjček, provozovaný společností Elephant Orchestra s.r.o. Úvěrový rámec je zde velmi široký, od 5 000 Kč až do 1 000 000 Kč, webové stránky Gejša půjčky uvádějí i maximální dobu splatnosti, která je 84 měsíců.)

OneCredit půjčka (další, tentokrát méně známý agregátor úvěrů. Na svém webu nabízí více variant půjček, od malé půjčky před výplatou, přes vysoký úvěr do 1 000 000 Kč. Po vyplnění formuláře budete přesměrování na vybranou vhodnou půjčku.)

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top