skip to Main Content
Nezaměstnaný muž čeká na pohovor

Půjčka pro nezaměstnané poskytuje zjednodušení podmínek pro žadatele. V případě, že klient žádá o půjčku a je bez zaměstnání, tak musí nějak doložit, že je také schopen splácet. V tomto případě je výhodou, pokud už za sebou má splacenou půjčku od stejné společnosti. Určitě není vhodné žádat o další finance, pokud již splácíte jinou půjčku. Banky nebo nebankovní společnosti velmi nerady poskytují peníze klientům, kteří nemají zaměstnání a jsou už někde vázáni. Pokud jste nezaměstnaný (tedy nemůžete poskytnout potvrzení o pravidelném příjmu), ale můžete ručit majetkem, tak vám to velmi pomůže. Pro tento účel jsou vhodné zejména nemovitosti.

Problémy při půjčkách pro nezaměstnané

První negativní vlastnost při půjčce pro nezaměstnané je určitě maximální poskytnuta částka. Poskytovatelé neradi zajíždějí do rizika, takže vám nabídnou menší obnos. Při rychlé půjčce se v podstatě ani nepředpokládá s poskytnutím větší finanční částky a proto jsou pro ni určeny spíše pro menší obnosy. Banky chtějí své peníze co nejdříve zpět. To má dva důsledky. Prvním je rozložení splátek do menšího časového úseku. Druhým je vyšší RPSN (resp. Větší měsíční splátka).

Půjčku pro nezamestaných může získat každý

Rychlé půjčky pro nezaměstnané může získat opravdu každý. Menší částky získá samorzejme každý, avšak na větší sumy potřebujete ručitele nebo ručení movitým nebo nemovitým majektu.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

2 komentářů k zobrazení

  1. nic bych jim nepucoval! kdyz se clovek muze valet cely den doma a misto hledani prace koukat na televezi, at se nedivi!!

  2. Nevim, ale prijde mi smutne, kdyz je clovek bez prace – bez prijmu – a musi si pujcit penize a bat se, jestli bude mit na splaceni. Navic se vzdy projevi to, ze nejchudsi vrstvu vzdy bankovni ustavy odrou nejvice. Komentar od “Rasputina” necham radeji bez reakce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top