skip to Main Content
Náhled stránky Zaplo.cz

Snad každý zažil v životě situaci, kdy přišly neočekávané účty, přestal fungovat některý z důležitých spotřebičů nebo jen zkrátka došly finance a do výplaty zbývá ještě několik dní. Naštěstí existují rychlé online půjčky, které takovou situaci rychle vyřeší. Některé z rychlých online půjček mají přísnější kritéria, která nesplňuje velká část žadatelů, jiné jsou známé svými vysokými úroky. Kde najít půjčku, u které máte jistotu, že vám bude schválena? Přesně takovou půjčku vám nabízí společnost Zaplo finance. Zaplo půjčka je nejen rychlá a nekomplikovaná, ale i velmi diskrétní.

Půjčka Zaplo má řadu výhod

Zaplo půjčka patří k oblíbeným nebankovním produktům. Kombinuje v sobě řadu výhod rychlých online půjček a má opravdu vysokou schvalovatelnost kolem 90 %. Jednotlivé žádosti jsou posuzovány individuálně, takže půjčka bývá schválena naprosté většině zájemců. Jaké parametry má půjčky Zaplo?

 • půjčit si lze 1 000 až 30 000 Kč
 • RPSN záleží na půjčované částce a začíná na 231 %
 • vypůjčit si můžete na 7 až 30 dní
 • první půjčka je zdarma
 • finance budou zaslány na váš bankovní účet do 15 minut
 • nekontrolují se registry dlužníků
 • poskytnutí a vedení půjčky je zdarma
 • není nutný ručitel ani zástava

Půjčka Zaplo je neúčelová a nevyžaduje doložení příjmu. Žádost o půjčku můžete podat kdykoli, vyhodnocení probíhá nonstop. Pokud je vaše půjčka schválena, jsou peníze odeslány na váš účet ihned.

Využijte první Zaplo půjčku zdarma

První půjčku zdarma již nabízí více společností poskytujících rychlé půjčky. Půjčka Zaplo se od nich liší především výší první půjčky. Jinde vám při první půjčce zdarma nabídnou částky většinou do 5 000 Kč, u půjčky Zaplo si však již napoprvé zapůjčíte 16 000 Kč na 30 dní bez úroků a poplatků, vrátíte tedy přesně tolik, kolik jste si vypůjčili. Musíte pouze dodržet termín splatnosti. Vyplníte jednoduchou online žádost, provedete registraci, odešlete 1 Kč na účet společnosti, aby mohl být ověřen váš bankovní účet a počkáte na schválení. Vzhledem k tomu, že půjčka Zaplo má na žadatele skutečně nízké nároky, dočkáte se převedení peněz na váš účet skutečně rychle.

Mám zájem o půjčku zadarmo

Na co využít půjčku Zaplo

Váháte, zda si vzít rychlou půjčku? Máte obavy, že příliš přeplatíte? Půjčka Zaplo vám nabízí výhodné podmínky a pomoc v situaci, kdy nižší finanční částku potřebujete opravdu rychle. Kdy byste tedy měli uvažovat o Zaplo půjčce?

 • když vám dojdou peníze těsně před výplatou a nemáte rezervy
 • jestliže musíte zaplatit opravu nezbytného spotřebiče nebo auta
 • pokud se opozdí očekávaný příjem
 • v případě nutnosti uhradit nečekané účty

Výhodou je rychlé získání peněz bez různých potvrzení a komplikovaných žádostí. Nemusíte prosit o pomoc příbuzné nebo známé, vše vyřešíte rychle a elegantně právě s půjčkou Zaplo.

Pro půjčku na portál ProfiMoney.cz

Potřebujete menší či větší obnos, došly vám vlastní rezervy a nechcete nebo nemůžete žádat o pomoc přátele? Uvažujete o tom, že si vezmete online půjčku, ale nechcete trávit dlouhý čas vyhledáváním a srovnáváním jednotlivých nabídek nebo se na trhu půjček neorientujete? Tuto práci za vás udělá srovnávač prověřených bankovních i nebankovních půjček v České republice ProfiMoney.cz. Co vše na portálu najdete?

 • přehled bankovních a nebankovních půjček podle různých kritérií
 • podrobné informace o jednotlivých půjčkách
 • možnost sjednání vybrané půjčky přímo na místě
 • představení jednotlivých poskytovatelů půjček
 • magazín se zajímavostmi a novinkami ze světa půjček
 • možnost diskuze a výměny zkušeností mezi uživateli

ProfiMoney.cz vám nabízí přehledný zdroj informací o možnostech půjček. Jeho jedinečnost je v tom, že se můžete velice rychle zorientovat v celkové nabídce a pak se věnovat podrobným informacím u těch půjček, které vzbudily váš zájem. ProfiMoney.cz návštěvníky pravdivě informuje o podmínkách jednotlivých půjček, pravidelně aktualizuje, srovnává parametry a uvádí nejen výhody, ale i nedostatky prověřených půjček.

Srovnání nebankovních půjček

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

2 komentářů k zobrazení

 1. to je fšechno pěkný, ale mě nikto nepujčí, páč mám bubáka v registru. přes to vlak nejede! je to celkem nespravedlivý ale co te´d s tim????????

  1. Nevím jak to bylo dříve, ale já jsem si zažádal u zapla a bylo to ok. Taky mám neplechu v registru. Sice malou, ale mám. Vzal jsem si 9000 korun a už stačí jen vrátit včas a to je ještě zadarmo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top