skip to Main Content
Recenze Berpujcku.cz

Půjčka CreditGO – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

Komu by se občas nehodila rychlá půjčka do výplaty? Zvlášť, když nás překvapí nějaká nenadálá událost, například v podobě rozbité pračky nebo ledničky. Oprava spotřebičů stojí někdy i několik tisíc, nemluvě o koupi nových. Jedno z možných řešení nabízí půjčka s názvem Berpůjčku. Na rozdíl od konkurenčních společností vám smlouvu o úvěru doručí prostřednictvím kurýra. Další podmínky a parametry půjčky jsou neméně zajímavé.

Poskytovatelem této nebankovní půjčky je společnost Berpůjčku s.r.o., která sídlí v Praze 1 na ulici Klimentská 1746/52. Internetové stránky společnosti jsou velmi přehledné, jasně členěné, navíc také s možností online chatu, prostřednictvím kterého se můžete zeptat na cokoli, co souvisí s půjčkou.

Výše půjčky a doba splatnosti

Půjčka Berpůjčku vám nabízí částku od 2 000 do 10 000 korun, a to na 20 nebo 30 dní. Jedná se o variabilní půjčku, u níž si můžete stanovit kolik a na jak dlouho si chcete půjčit.

Příklady výše půjčky a poplatků:

Výše půjčky Splatnost Poplatek Celková částka
2 000 20 dní 810 Kč 2 810 Kč
3 000 20 dní 1 215 Kč 4 215 Kč
5 000 30 dní 2 730 Kč 7 730 Kč
7 000 30 dní 2 993 Kč 9 993 Kč
9 000 30 dní 3 398 Kč 12 398 Kč
10 000 30 dní 3 775 Kč 13 775 Kč

Pro jaké případy se půjčka hodí?

Především pro chvíle, kdy máte nějaké nenadálé výdaje a potřebujete půjčku do výplaty. Půjčit si můžete na cokoli, protože společnost nezjišťuje účel půjčky. Využít ji můžete také na splacení akutních dluhů, nedoplatků i složenek. Rychlá půjčka Berpůjčku je skvělým způsobem, jak přečkat do výplaty.

Online žádost o Berpůjčku

Žádost o Berpůjčku je naprosto jednoduchá a probíhá online. Na webových stránkách si zvolíte výši částky a délku splatnosti. Následně vyplníte formulář s osobními údaji, kontakty a dalšími informacemi. Poté svou žádost odešlete a čekáte na schválení nebo zamítnutí. Jestliže vaše žádost bude schválena, navštíví vás do 24 hodin kurýr, který vám donese smlouvu o úvěru určenou k podpisu. Pak už jen čekáte, až vám peníze budou vyplaceny na účet.

Podmínky pro udělení půjčky

Ještě předtím, než si zažádáte o Berpůjčku, měli byste znát podmínky, za jakých vám půjčka může být schválena. Je to:

  • věková hranice minimálně 24 a maximálně 66 let
  • trvalý pobyt v ČR
  • doklad totožnosti
  • telefon

Prodloužení splatnosti půjčky

Půjčka Berpůjčku nabízí možnost prodloužení splatnosti, která se hodí vždy, když nejste z jakéhokoli důvodu schopni svůj dluh splácet. Stačí včas kontaktovat společnost a podat žádost o prodloužení splatnosti.

Tato služba je zpoplatněna. U půjčky ve výši 2 000 korun za prodloužení zaplatíte 400 korun, u půjčky ve výši 10 000 zaplatíte poplatek za prodloužení 900 korun. Doba splatnosti vám bude prodloužena až po zaplacení poplatku.

Odměny pro spolehlivé klienty

Pokud si o Berpůjčku žádáte opakovaně a jste věrným a spolehlivým klientem, čekají na vás nejrůznější odměny. Je vám například poskytnut vyšší úvěr, a to až 50 000 korun. Dále nabízí věrnostní slevy, výhodnější podmínky splácení, vaše žádost je rychleji vyřízena apod.

Máte zkušenosti s půjčkou Berpůjčku? Jak byste ji zhodnotili? Doporučili byste ji ostatním?

Hodnocení
0 / 5 4

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top