skip to Main Content
kreditní karty srovnání

Mezi hlavní přednosti bankovních společností bezesporu patří kreditní karty. S novým rokem přichází srovnání nejlepších kreditních karet 2015 a ti, kteří uvažují o tom, že si kreditní kartu pořídí, porovnávají všechny výhody a nevýhody.

Každá kreditní karta je prioritně určena pro platby, ovšem někdy je výhodné také vybírat z bankomatu. Kreditní karty mají nejednoho odpůrce a častým důvodem, proč si lidé kreditní kartu odmítají pořídit, jsou úroky a poplatky. Faktem ovšem je, že pokud si držitel kreditní karty všechno dobře naplánuje, má možnost čerpat peníze v bezúročném období zcela zdarma. Srovnání nejlepších kreditních karet 2015 nám mj. ukazuje právě také to, jakou délku bezúročného období jednotlivé banky nabízejí.

Srovnání nejlepších kreditních karet 2015 podle obliby klientů

Citibank – kreditní karta Citi Life

Bezúročné období je zde 55 dní, úrok 23,99 % p.a. a vedení karty vás měsíčně vyjde na 50,- Kč. Úvěrový limit je minimálně 12 000 a maximálně trojnásobek čistého měsíčního příjmu. Z každého nákupu vám nabízí 2 % zpět ve formě Citi Life Prémií. Ve srovnání nejlepších kreditních karet 2015 tato vede v počtu bezúročných dní.

Citibank – kreditní karta Citi Classic

Bezúročné období je až 55 dní a za vedení karty neplatíte žádné poplatky. V rámci CitiClub nabízí slevy ve výši až 25 %. Úvěrový limit je minimálně 12 000 a maximální čtyřnásobek čistého měsíčního příjmu. Úrok je 23,99 % p.a.

Kreditní karta od Home Credit

Bezúročné období je zde až 51 dní na bezhotovostní platby. Úrok je zde 21,48 %, kreditní limit je minimálně 10 000 a maximálně 100 000 korun. Za správu kartového účtu si měsíčně účtují 35 korun. Za vydání a vedení karty se první rok neplatí nic, další rok je to 290 korun ročně a vyčerpáte-li minimálně 10 000 během posledních dvanácti měsíců, neplatíte nic.

ZUNO kreditka

Ve srovnání nejlepších kreditních karet 2015 se dobře drží také kreditka od ZUNO, která nabízí bezúročné období až 55 dní. Úrok je pak 20,99 % p.a. a za vedení karty nic neplatíte. Minimální úvěrový limit je 6 250 a maximální 175 000 korun. Karta je bezkontaktní a lze s ní platit kdekoli ve světě.

Česká spořitelna – kreditní karta Odměna

I v tomto případě se ve srovnání nejlepších kreditních karet 2015 jedná o TOP tip. Bezúročné období je zde také 55 dní, úrok 23,88 % p.a. a za vedení karty se nic neplatí. Minimální úvěrový limit je 5000 a maximální 200 000 korun. Z každé platby kartou dostanete zpět 1 %, za měsíc můžete získat až 350 korun.

GE Money Bank – kreditní karta GE Money Card

V tomto případě je bezúročné období až 50 dní. Minimální úvěrový limit je 5 000 a maximální 75 000 korun. Úrok je 22,7 % p.a. Vedení karty je zdarma.

Jaký produkt jasně vede ve srovnání nejlepších kreditních karet 2015 právě u vás? Máte s nějakou sami zkušenosti a rádi byste ji doporučili? Podělte se s námi v naší diskuzi!

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

3 komentářů k zobrazení

  1. nevím,proč autor neuznal za vhodné uvést kartu od čsob.jednou mi přišla do schránka.protože jsem ji tehdy potřebovala,hned jsem ji aktivovala a do dnes používám.a jsem nadmíru spokojena.ocenila bych trochu objektivity.blanka

  2. Prakticky kazda banka vydava vlastni kreditni karty , ktere jsou pro klienta vice ci mene vyhodne. Opravdu vyhodnych kreditnich karet je ale jako safranu. Vetsina kreditek na trhu je vyhodnych hlavne pro banku. Pokud si ale kreditni kartu porovnate a nenechate si vnutit tu, kterou vam nabidne vase banka, ziskate skveleho pomocnika a dokonce i nastroj na vydelavani penez .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top