skip to Main Content
Expres půjčka bez doložení příjmu pro všechny

Bleskovou půjčku, kde vám půjčí peníze bez zbytečného papírování a doložení příjmu, nabízí v dnešní době hodně bank. Pomůžeme vám vybrat nejvýhodnější rychlou půjčku, kterou můžete čerpat ještě dnes a to na cokoli. Bez doložení příjmu a zdlouhavého papírování.

Je expres půjčka skutečně rychlá?

Dnes již každá banka a nebankovní společnost láká své klienty na rychlé půjčky, kde nemusíte dokládat svůj příjem. Tyto expres půjčky se dají použít na cokoliv. A že jsou tyto půjčky opravdu rychlé, dokládá i fakt, že peníze můžete mít na svém účtu ještě tentýž den, kdy jste o úvěr žádali.

Úvěrový rámec, který vám bude nabídnut, je v rozsahu od několika stovek korun, po jeden milion. Doba splácení se pohybuje od 15 dní do 8 let. Minimální úroková sazba, se kterou se v průměru můžete v těchto úvěrech setkat, činí 8,4%.

Pokud se pro tento typ úvěru rozhodnete, nemusíte se bát, že by od vás banka vyžadovala běžný účet, zřízený v některé z jejich poboček. Nemusíte mít ani svého ručitele. Ovšem, pokud chcete mí úvěr zajištěný, můžete dostat nižší úrokovou sazbu a podstatně vyšší úvěrový rámec.

Na co lze půjčku použít?

Máte zatížený rodinný rozpočet nebo se vám vyskytly neplánované výdaje? Potřebujete koupit nový spotřebič, zařídit domácnost nebo opravit vůz? Pak je právě pro vás expres půjčka bez příjmu výhodným řešením. Peníze můžete mít na svém kontě už za několik hodin. Už si nemusíte lámat hlavu, kde vzít peníze rychle a bezpečně. Expres půjčka se dá použít jednoduše na cokoliv.

Jak jí lze získat?

  • Spočítejte si požadovanou výši úvěru
  • Přečtěte si smluvní podmínky banky
  • Připravte si požadované doklady
  • Vyplňte a odešlete formulář/zavolejte na specializovanou linku

Vyřízení expres půjčky je opravdu snadné a velmi rychlé. Prvním krokem pro její vyřízení je telefonát na speciální linku banky nebo vyplnění kontaktního formuláře na jejím webu. Operátor s vámi telefonicky probere vaše požadavky a sdělí vám, jaký úvěr je právě pro vaše potřeby nejvýhodnější a za jakých podmínek. Nemusíte se dostavovat na pobočku. Vše vyřídíte jednoduše online. Peníze získáte na svůj účet do několika hodin, nejdéle do druhého dne. Záleží na tom, kdy si o úvěr zažádáte. Zde se musí počítat s časovou prodlevou při převodu peněz mezi bankami.

Kde vybrat expres půjčku bez doložení příjmů

Expres půjčku bez doložení příjmu nabízejí nejvýhodněji například Plus půjčka, OneCredit nebo Zaplo. Expres půjčka je v těchto společnostech rozpočítána na denní, až několikaleté splácení. Například Plus půjčka nabízí rychlou půjčku od pěti set korun po osm tisíc s možností splácení OD patnácti do třiceti dnů. Zaplo umožní svým klientům splácet půjčku ve výši od jednoho tisíce korun po třicet tisíc na dobu třicet dní. Potřebujete půjčit vyšší částku bez doložení příjmů? Pak je nejvýhodnějším poskytovatelem OneCredit, který svým klientům nabízí půjčku od jednoho tisíce po dobu až sedmi let.

Nabídka nejvýhodnějších expres půjček

Půjčka Částka až Splatnost Úrok od Poplatek
OneCredit půjčka 1 000 000,- 1-84 měsíců 4,8 % ročně 0,-
PlusPůjčka 8 000,- 1-30 dní 0 % ročně 0,-
 Zaplo půjčka 30 000,- 7-30 dní 0 % ročně 0,-

Podívejte se také na:

Everyday Plus
Recenze 5

Částka až
50 000 Kč

Splatnost
1 – 61 dní

Zaplo půjčka
Recenze 5

Částka až
30 000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top