skip to Main Content

Všechny půjčky bez doložení příjmu online jsou mezi žadateli velmi oblíbené, protože podstatně urychlují celý proces schválení půjčky. Vše je nejen rychlejší, ale i jednodušší díky tomu, že o půjčku žádáte online, není po vás požadováno ručení, dokládání příjmů a další byrokratické náležitosti, kterým byste se u bankovních institucí jen těžko vyhnuli.

Dokládání příjmu může být totiž poměrně zdlouhavé a především nepříjemné. Není výjimkou, že poskytovatel půjčky telefonuje na účetní oddělení firmy, ve které jste zaměstnaní. Připravte se také na dohledávání výplatních pásek, skenování nejrůznějších dokumentů a dokládání daňových přiznání.

Chcete-li se tomuto zdlouhavému procesu vyhnout, řešení nabízí právě půjčky bez doložení příjmu online.

Poskytovatelé půjčky bez doložení příjmu online však podstupují výrazně vyššímu riziku než bankovní společnosti. Tento fakt se snaží vyvážit vyššími úroky a přísnějšími podmínkami v případě, že svůj dluh nesplácíte.

Peníze online

Většina poskytovatelů půjčky bez doložení příjmu online umožňuje nahrát dokumenty, které vyžaduje k uzavření smlouvy, přes internet a uživatelský účet. Všechny potřebné dokumenty tak jednoduše oskenujete a nahrajete. Zákon umožňuje poskytování půjček do 5 000 korun bez smlouvy, takže u nižších částek je vše ještě jednodušší.

Kdo rychlé půjčky bez doložení příjmu poskytuje? Například Zaimo, Kredito 24, Money Now, Zaplo nebo Everyday Plus. Částky, které vám nebankovní instituce půjčí, se samozřejmě liší. Obvykle začínají na částce 500 korun a dosahují i 170 000 korun. Doba splácení má svůj limit, ovšem často si sami délku splácení můžete vybrat až do maximální stanovené lhůty.

Délka vyřízení půjčky online je různá. Obvykle se jedná o velmi krátkou dobu, v určitých případech i do 24 hodin.

Máte vy sami s půjčkou bez doložení příjmu nějakou zkušenost? Jak dlouho jste čekali na vyřízení a u koho jste si o peníze zažádali?

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

2 komentářů k zobrazení

  1. Dobrý den vespolek, mám sice dobré zkušenosti s MicroCredit.cz, ale potřeboval bych si půjčit více než je jejich limit (tj. 4.500 Kč). Nemáte někdo prověřený typ? Díky Ota

  2. Nejsem zadny makler, ale zase zkusenosti na financnim trhu uz nejake mam. Nejlepsi zkusenosti s pujckou bez dolozeni prijmu mam s Raiffeisen. Pujcoval jsem si od nich vloni 12.000Kc a z osobnich duvodu jsem nechtel dokladat prijmy. Vse bylo vyrizeno rychle ferove. Zadny zadrhel, coz si pochvaluji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top