skip to Main Content
Chytrý srovnávač půjček online

Výhody půjčky už nalákaly nesmírné množství lidí, a tak není divu, že na tak vysokou poptávku reaguje i nabídka. Půjčky už dnes nabízí celá řada bankovních i nebankovních institucí a orientovat se v jejich nabídce není zrovna jednoduché. Ideálním řešením je v takové situaci srovnání půjček, resp. srovnávač půjček, který vám umožní porovnat si nabídky, podmínky i výhody jednotlivých institucí.

Srovnání půjček funguje na principu online srovnávače nejrůznějších nabídek, jejichž parametry pro vás vyhodnotí během několika málo vteřin. Jedná se o naprosto jednoduchý a zaručeně nejrychlejší způsob jak zjistit, která nabídka vyhovuje právě vašim konkrétním požadavkům.

Jak na to? Stačí si na internetu vyhledat porovnání půjček online na CoolPůjčky.cz a následně zadat výši půjčky, popřípadě další kritéria. Po zadání údajů vám srovnávač vyhledá seznam institucí, které jsou schopny nabídnout vám půjčky, jež budou nejlépe vyhovovat právě vašim požadavkům.

Srovnávač CoolPujcky.cz vám pomůže ušetřit peníze

Ať už máte zájem o bankovní či nebankovní půjčky, vždy oceníte přehled všech důležitých informací, jako výši úroků, počet splátek nebo to, o kolik nakonec přeplatíte. Volbou správné instituce a půjčky díky srovnání půjček CoolPujcky.cz můžete ušetřit i několik tisíc korun. Neuvážená volba a nedostatek informací se totiž často zrovna nevyplácí.

CoolPujcky.cz jsou nezávislý srovnávač bankovních i nebankovních produktů. Informace jsou zcela transparentní a úplné. Díky srovnání půjček budete přesně a s jistotou vědět, jaký úvěr je pro vás nejlepší.

Na co si při srovnání půjček dát pozor?

Především je třeba porovnat následující kritéria, a to jak v případě bankovní, tak i nebankovní půjčky:

  • Roční úrok – čím déle splácíte, tím vyšší úrok obvykle máte. Jedná se o sazbu, kterou musíte coby dlužník za poskytnutý úvěr zaplatit.
  • RPSN – roční procentuální sazba nákladů udává podíl z dlužné částky, jenž musíte jako dlužník zaplatit z dlužné částky za 1 rok.
  • Délka splatnosti – nebankovní půjčky a rychlé půjčky často nabízí úvěry se splatností i několik dní. U klasických půjček se délka splatnosti pohybuje kolem 1 – 3 let.
  • Registr dlužníků – obecně platí, že nebankovní půjčky nevyžadují kontrolu registru dlužníků. Naopak bankovní instituce své klienty prověřují.
Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

3 komentářů k zobrazení

  1. JAK TOMU MÁM ROZUMĚT? JAKOŽE SI NA INTERNETU NAKLIKÁM PŮJČKU A ONI MI POŠLOU PENÍZE DOMŮ? JE TO BEZPEČNÉ? DĚKUJI ZA REAKCE

    1. Tomáši, je to opravdu tak jednoduché. Záleží na tom, u jakého ústavu si o ni zažádáš a na tom, jak hodláš splácet, ale kromě potvrzující SMS už nic nepotřebuješ. Třeba u mBank, se kterou mám skrze půjčky nejlepší zkušenosti, je to i bezpečné. Aleš

  2. to je všechno pěkné, ale manžel se dostal do registru dlužníků (úplně pitomě mimochodem) a tak jsme od těchto řeholí oproštěni. Nemáte někdo typ jak si půjčit i tak?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top