skip to Main Content
Recenze PLUS Půjčky před výplatou

PLUS Půjčka – nezávislá recenze a zkušenosti klientů

Opět se dnes podrobněji podíváme na další agregátor půjček. Tento má název PLUS Půjčka a nabízí výhradně malé a krátkodobé úvěry. Půjčit si můžete od 500 Kč do 8 000 Kč, peníze pak musíte splatit nejpozději do 30 dní.

Jednou z obrovských předností tohoto agregátoru je to, že i zde máte šanci získat první půjčku úplně zdarma, bez poplatků i bez úroků. K dalším výhodám patří i rychlé zpracování všech žádostí o půjčku a i rychlá výplata na bankovní účet.

Půjčka má velmi vysokou schvalovatelnost, šance je zde oproti jiným podobným webům opravdu velká. Hraje v tom roli mimo jiné i to, že podle webu je půjčka bez nahlížení do registru dlužníků, což bývá pro mnoho lidí často velkou výhodou. Zde tak mají opravdu velkou naději, že jim bude žádost schválena. Rychlá půjčka je určená lidem od 18 let s bankovním účtem a získat ji mohou mimo jiné i matky na mateřské dovolené.

Žádost o úvěr PLUS Půjčka se podává přes internet na webových stránkách www.pluspujcka.cz. Na nich si nejdříve nastavíte částku, kterou chcete půjčit a zvolíte si dobu splatnosti. Pak uvedete základní osobní údaje (jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, mailovou adresu a číslo na mobil) a odškrtnete souhlasy se zpracováním osobních údajů. Pak vyplníte adresu vašeho trvalého bydliště a formu bydlení, případně i kontaktní adresu, pakliže se liší. Následují informace o vašich příjmech – uvést musíte zdroj příjmů, název a adresu firmy (zaměstnavatele), vaše měsíční příjmy a měsíční výdaje. V dalším kroku se uvádí rodinný stav a počet dětí, a na závěr už vám pak stačí jen vyplnit číslo vašeho bankovního účtu, na nějž vám budou v případě schválení půjčky odeslány peníze.

Agregátor úvěrů PLUS Půjčka hodnotíme jako skvělou příležitost zejména pro ty, kteří nemají velkou šanci nikde jinde půjčku získat. Zde je pravděpodobnost schválení velmi vysoká, navíc lze získat i první půjčku bez úroků a poplatků. Určitě doporučujeme všem, kteří už to vzdávají a myslí si, že jim nikde půjčku nedají.

Parametry PLUS půjčky:

 • Rychlý agregátor půjček od 500 Kč do 8 000 Kč
 • Doba splatnosti půjčky je 1 – 30 dní
 • První půjčku lze získat i zdarma, bez jakýchkoliv poplatků
 • Vyřízení úvěru probíhá kompletně online přes webové stránky
 • Rychlé zpracování všech žádostí o půjčku
 • Možnost i opakovaných půjček

Ukázka splátek při první půjčce:

Výše půjčky Splatnost Poplatek Roční úrok Celkem ke splacení
500 Kč 14 dní 0 Kč 0 % 500 Kč
1 000 Kč 14 dní 0 Kč 0 % 1 000 Kč
2 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 2 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 3 000 Kč
4 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 4 000 Kč
5 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 5 000 Kč
6 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 6 000 Kč
7 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 7 000 Kč
8 000 Kč 30 dní 0 Kč 0 % 8 000 Kč

Požadavky na žadatele:

 • Základním požadavkem je věk nejméně 18 let
 • Dále je potřeba mít bankovní účet (půjčka se vyplácí pouze bezhotovostně)
 • Je nutné vyplnit všechny požadované údaje ve formuláři na webu půjčky

Postup, jak získat půjčku:

 • Otevřít si webové stránky www.pluspujcka.cz
 • Vybrat si požadovanou částku a délku splatnosti úvěru
 • Vyplnit si formulář s nezávaznou žádosti o půjčku
 • Počkat na rozhodnutí o schválení/zamítnutí žádosti

Často kladené dotazy:

Opravdu lze získat první půjčku zdarma? Není v tom nějaký háček?

Ano, s PLUS Půjčkou můžete skutečně získat první úvěr zcela zdarma, bez úroků a poplatků, žádný háček v tom není. Nabídka ale platí pouze pro nové žadatele, kteří u dané společnosti zatím ještě žádnou půjčku neměli.

Mám záznam v SOLUSU. Nahlíží se při posuzování žádosti do registru dlužníků?

Podle informací, které se uvádějí na webu PLUS Půjčky, se registry dlužníků nijak nekontrolují. Váš případný záznam v registru by tak neměl být žádný problém, klíčová pro rozhodnutí o poskytnutí půjčky bude vaše bonita, resp. úvěruschopnost.

Do kdy nejpozději je nutné půjčku splatit?

V tomto případě se jedná pouze o krátkodobé půjčky, splatnost si tak lze zvolit maximálně na 30 dní.

Jak dlouho trvá, než peníze klientovi dorazí na jeho bankovní účet?

To záleží na více okolnostech, např. na tom, kdy si podá žádost, o jakou konkrétní úvěrovou společnost se bude jednat nebo u které banky má žadatel vedený svůj účet. Žádosti se ale obvykle zpracovávají velmi rychle a v případě schválení půjčky jsou peníze odeslány na účet do několika minut. V nejkrajnějším případě dorazí peníze na účet do dvou pracovních dnů.

Kdo je vlastně poskytovatelem této půjčky?

Poskytovatelů PLUS Půjčky je více, jedná se totiž o agregátor půjček. Zprostředkovatelem je společnost Leadsor Limited, jež patří mezi lídry v oblasti agregátorů a jiných finančních projektů.

Hlavní výhody:

 • Šance získat první půjčku zdarma, bez dalších poplatků a úroků
 • Snadné vyřízení půjčky prostřednictvím internetových stránek
 • Velmi vysoká šance na schválení (nekontrolují se ani registry dlužníků)
 • Půjčka je vhodná i pro maminky na mateřské dovolené
 • K vyřízení se nemusejí předkládat doklady o výši příjmů

Hlavní nevýhody:

 • Jedná se pouze o malou a krátkodobou půjčku

Není PLUS půjčka podvod?

Ne, v žádném případě. Zprostředkovatelem této půjčky je společnost Leadsor Limited, která se na provozování agregátorů půjček specializuje a provozuje hned několik podobných webových stránek. Jedná se o významnou mezinárodní firmu, která působí i na Slovensku, Polsku a Španělsku a svoje pobočky má kromě ČR i ve Velké Británii, Rusku a Kypru. Půjčka je tak 100% bezpečná a není důvod k žádným obavám – Leadsor spolupracuje pouze s důkladně prověřenými poskytovateli půjček.

Zprostředkovatel úvěrů PLUS Půjčka:

Zkušenosti klientů:

Je to super půjčka, sjednání proběhlo rychle a naprosto hladce a stejně tak i výplata na účet byla téměř blesková. Takhle nějak bych si to u půjček představoval. PLUS Půjčku tak můžu rozhodně doporučit i ostatním lidem, zvlášť těm, kteří si nemohou vzít úvěr od banky.

Já jsem moc spokojený a musím říct, že PLUS Půjčka mě mile překvapila – že dostanu úvěr jsem sice doufal, ale nečekal jsem, že bude zcela bez úroků a poplatků. Myslím si, že se jedná o skvělou stránku pro všechny, kteří nutně potřebují malou a rychlou půjčku, ale u většiny společností jim ji poskytnout nechtějí.

Alternativy k PLUS půjčce (podobné půjčky):

Ninja půjčka (opět agregátor malých a krátkodobých půjček, půjčit si můžete od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Doba splatnosti je maximálně 45 dní, půjčka se sjednává kompletně online. Získat ji mohou občané ČR ve věku od 18 do 70 let s bankovním účtem a stálým příjmem. Zprostředkovatelem jednotlivých půjček je společnost Elephant Orchestra s.r.o.)

Maxi Credit půjčka (další agregátor menších půjček, zde už je ale vyšší úvěrový rámec – od 500 Kč do 20 000 Kč. Splatnost půjčky je do 30 dní, získat ji mohou občané ČR se stálým příjmem, kterým je mezi 18 až 65 roky. Šanci na schválení úvěru mají i lidé se záznamem v registru dlužníků.)

OneCredit půjčka (agregátor rychlých půjček, jenž nabízí hned dvě varianty – malou půjčku od 1 000 Kč do 20 000 Kč a velkou od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Malá půjčka do 20 000 Kč má splatnost maximálně 30 dní, je bez kontroly registrů a šance na schválení je zde mimořádně vysoká – půjčku dostane až 98 % žadatelů. Vyšší úvěr do 1 000 000 Kč má splatnost až 84 měsíců a procento schválených žádostí cca 72 % – i zde je tedy šance vysoká. V obou případech je výhodou rychlá výplata na účet do 15 minut. Půjčky jsou určeny pro osoby od 18 do 65 let s bankovním účtem a českým občanstvím.)

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top