skip to Main Content
Vyřízení půjčky zdarma online

První půjčka zdarma – právě tak je označována nová služba, kterou svým klientům poskytují některé nebankovní instituce. Ty se svým žadatelům snaží vyjít vstříc tak, že u první půjčky nemusí platit žádné úroky, pouze to, co si vypůjčili. První půjčka zdarma umožňuje novým klientům vyzkoušet si, jak funguje tento moderní systém půjček, bez jakéhokoli rizika.

Jak první půjčka zdarma funguje? Jednoduše si u jedné ze společností, která tuto službu nabízí, zažádejte o úvěr, například ve výši 5 000 korun s dobou splatnosti 15 dní. Do uvedené doby zaplatíte oněch vypůjčených 5 000 korun, nic víc, žádné další úroky.

Kde vám bude první půjčka zdarma poskytnuta?

NEBANKOVNÍ INSTITUCE VÝŠE PŮJČKY DOBA SPLATNOSTI
CreditOn půjčka až 10 000 Kč 1 – 30 dní
Perfect Money až 5 000 Kč 1 – 21 dní
Zaplo půjčka až 16 000 Kč 7 – 30 dní
Via SMS půjčka až 8 000 Kč 5 – 30 dní
SMS Credit půjčka až 8 000 Kč 1 – 30 dní
Money Now až 4 500 Kč 1 – 30 dní
Ferratum půjčka až 2 000 Kč 7 – 15 dní
PLUS půjčka až 8 000 Kč 1 – 30 dní

Jak vše probíhá? Nejdříve vyplňte online žádost o půjčku a dále postupujte dle instrukcí společnosti. Některé z nich vyžadují zaslání částky ve výši 1 koruny na účet společnosti. Jedná se o kontrolu vlastnictví účtu, jakési potvrzení identity a zároveň záruka, že peníze nebudou zaslány na účet jiné osoby. Následně čekejte na vyhodnocení vaší žádosti. První půjčka zdarma je obvykle poskytována bez kontroly v registru, takže šance na úspěšné schválení je vysoká. Poté, co je žádost schválena, jsou peníze během několika málo minut převedeny na váš účet.

První půjčka zdarma je poskytnuta, aniž byste museli docházet na jakoukoli pobočku. Vše probíhá online a zcela jednoduše. O schválení žádosti budete informováni buď formou SMS nebo telefonicky pracovníkem společnosti. Veškeré pokyny, které se týkají splácení, vám budou sděleny.

Kdy může být vaše žádost zamítnuta?

  • Jste-li mladší 18ti let
  • Máte-li prodlení se splátkou u téže společnosti
  • Nejste-li občanem ČR

Podmínky pro schválení první půjčky zdarma se samozřejmě liší a každá nebankovní instituce si je stanovuje sama.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

2 komentářů k zobrazení

  1. vyzkoušeno! nějak jsem článku nevěřil a tak jsem si půjčil 1.000,- u CreditOn. trochu se divili, že jsem je hned druhý den vracel, ale myslím, že dobré. nic okolo nenabobtnalo.

  2. Já mám dobré zkušenosti se Zaplo.cz. Právě jsem si to dohledával, a koukám, že už jsem od nich sosal čtnáctkrát 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top