skip to Main Content
Vyplacení exekuce

Máte na krku exekuci a potřebujete ji rychle vyplatit? Pokud ano, tak vám určitě pomůže půjčka na exekuci, která vám pomůže zbavit se exekutora a dluhů, které se vám namnožily. Tato půjčka vlastně slouží ke snížení měsíčních splátek, když už nezvládáte platit měsíční splátky, a proto se často označuje také jako konsolidační půjčka. Vybavit ji ale vůbec není jednoduché, protože banky vás už berou jako neseriózního klienta a navíc musíte zaplatit i poplatky související s exekucí.

Pokud na vás tedy byla uvalena exekuce a potřebujete půjčku na splacení exekuce, tak můžete využít nabídku různých nebankovních společností. Tyto společnosti totiž nezkoumají vaše majetkové poměry a registry dlužníků, protože vědí, že jiné společnosti vám již půjčku poskytli a tak vám ochotně pomohou snížit měsíční splátky tak, abyste je zvládli splácet.

Podmínky pro získání půjčky na exekuci

Většinou stačí s nebankovní společností nebo soukromou osobou, která vám poskytne peníze, sepsat smlouvu o půjčce. V této smlouvě se nebankovní společnost zaváže, že za vás vyplatí exekuční poplatky a všechny náležitosti potřebné pro ukončení exekuce. Při půjčce na vyplacení exekuce však samozřejmě musíte počítat s vyšší úrokovou mírou než u klasické půjčce. Některé společnosti si za poskytnutí půjčky na exekutora účtují poplatek za vyřízení úvěru, ale díky tomuto poplatku převezmou jednání s exekutory za vás.

Velkou výhodou při půjčce na zaplacení dluhů a exekucí je když vlastníte nějakou nemovitost např. dům, byt, pozemek, chatu, nebo jinou nemovitost. V tomto případě probíhá vyřizování mnohem rychleji, než když nemáte čím ručit.

Tipy na rychlé vyřízení půjčky na exekutora

Půjčka na exekuci a oddlužení je posuzována u každého člověka individuálně, záleží totiž na výšce dluhu a možnostech žadatele. Proto pokud chcete jednat se společností, která vám pomůže zbavit se exekuce, tak důkladně spočítejte počet společností, kterým dlužíte peníze a výši všech vašich půjček spolu s pokutami a úroky za opoždění. A pokud jsou dluhy ve vyšší částce, tak potřebujete i nějaké ručení nebo ručitele.

Hned po oznámení, že na vás byla uvalena exekuce začněte jednat a komunikujte s exekutorem. Právě komunikace vám totiž může pomoci předejít problémům a občas i zmírnit dopady exekuce.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

4 komentářů k zobrazení

  1. možná jsem jen vesnická holka (Litvínov), ale není lepší se do exekuce nedostat namísto hledání cesty ven?? nechápu lidi, který se vědomě dostanou do sr**ek!!!!!

    1. Napadlo vás, že jen krom spousty lidí co jim záleží jen na flašce levné vodky, se tam dostanou i lidi co se jim v životě něco pokazilo? Mě nezaplatili tříměsíční plat a šlo to jedno z druhým. Když má člověk snahu a chce žít jako normální člověk vyseká se časem i z takových to problémů, ale dostat do nich se bohužel může defakto každý..stačí špatná událost, výpadek přijmu, cokoliv..

  2. potřebujete úvěr? Nabízíme úvěry na nízkou úrokovou sazbou 3%. všechny zájemce jednotlivec by měl laskavě kontaktujte nás emailem, pokud jde o půjčce email:

  3. Zdravím všechny,můj známý se jednou do exekuce dostal a to úplně neprávem.Vlastně,dostal ho tam nějaký podvodník,který se semosebou nenašel.To je všem jedno.Žádné půjčky v tomto článku mu ale nepomohly.Stačilo se domluvit s úřadem a dostal výjimku a odložení.Raději to zkuste před dalším zadlužením. R

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top