skip to Main Content
Česká spořitelna hypotéka

Nabídek s hypotékami je v současné době nepřeberné množství. Jaký konkrétní produkt klientům nabízí jedna z nejsilnějších bank v České republice? A jaké jsou zkušenosti s hypotékou od České spořitelny?

V první řadě Česká spořitelna nabízí absenci poplatků za vyřízení hypotéky, což je bezesporu trend současných finančních produktů. Klient jde přirozeně tam, kde nemusí zbytečné poplatky navíc hradit. Kromě toho má Česká spořitelna v nabídce také výhodný úrok a možnost získat hypotéku až do plné hodnoty nemovitosti. V případě, že hypotéku uzavřete na víc jak 20 let, máte možnost získat úrokové zvýhodnění 0,3 %. K tomu všemu Česká spořitelna nabízí možnost upravovat si splátky například podle toho, jak se vám zrovna bude finančně dařit. V nabídce je také možnost mimořádných splátek a předčasného splacení.

Výhody hypotéky od České spořitelny:

  • nejširší síť poboček v ČR
  • ideální volba pro konzervativní klienty
  • výhodné akční nabídky
  • úroky na průměrné úrovni

Nevýhody hypotéky od České spořitelny

  • konzervativní metodika
  • delší doba zpracování
  • kontrola záznamů v registrech dlužníků

Zkušenosti s hypotékou od České spořitelny

Jaké jsou názory, připomínky a recenze klientů na téma “hypotéka od České spořitelny“?

 

Moje zkušenost je sice staršího data, ale přesto bych se o ni rád podělil. Před šesti lety jsem potřeboval 100 % hypotéku s fixací na 3 roky. Česká spořitelna mi nabídla pouze 85 % z kupní ceny. U 100 % hypotéky bych prý dostal výhodný úrok 6,09 %, ve kterém už byla zahrnuta sleva na developerský projekt, na kterém se ČS podílela. Šel jsem jinam a dostal jsem 100 % hypotéku bez sebemenších problémů.

Libor M., Plzeň

 

Moje zkušenosti s hypotékou u České spořitelny jsou vesměs kladné, i když …  poměrně výhodná procenta jsem získal po uzavřená hypotéky. Po konci fixačního období už to tak výhodné nebylo. V současné době uvažuji o refinancování, protože jsem našel výhodnější nabídky.

Pavel S., Tábor

 

Nejsem příznivcem hypoték, ale v jednom okamžiku jsem k tomu byl nucen. Vybral jsem si Českou spořitelnu. Úroky samozřejmě na můj vkus vysoké, ale s tím člověk nic nenadělá a navíc u jiných bank je to obdobné. Problém nastal v momentě, kdy jsem hypotéku chtěl splatit předčasně. Pracovnice po mně žádala cca 700 korun za to, že mi zjistí, kolik mi přesně zbývá doplatit!!! Kromě toho jsem měl za předčasnou splátku zaplatit, což je pro mě naprosto nepochopitelné. Až na tyto výtky jsem byl spokojený, nicméně doufám, že hypotéku už nikdy nebudu potřebovat.

David F., Opava

 

Jsem klientem České spořitelny již od roku 1979. Hypotéku jsme si brali s manželkou, po letech se rozvedli a já na splácení zůstal sám. Žádal jsem proto o odklad splátek a žádost byla zamítnuta. Pro banku toto údajně není důvod k odložení splátek. Zkoušel jsem zažádat znovu a odpověď jsem zatím nedostal. Dokud se nevyskytl tento problém, tak vše bylo v pořádku.

Milan H., Břeclav

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top