skip to Main Content

Život je plný nenadálých událostí a mnohdy nejsou zrovna příjemné. Naléhavé situace v podobě nečekaných výdajů krátce před výplatou nejsou výjimkou a jednou z možností jak vše řešit, je půjčka Kredito24. Na účel se vás nikdo neptá, peníze můžete využít na cokoli.

Půjčka Kredito24 nabízí způsob, jak si rychle a snadno půjčit částku až 15 000 korun se splatností až 30 dní. Tato neúčelová půjčka je poskytována plošně v rámci celé České republiky, takže si o ni můžete zažádat odkudkoli. Pokud si od Kredito24 půjčujete poprvé, můžete si zažádat o částku až 5 000 korun. U dalších půjček si jako osvědčený klient můžete zažádat až o zmíněných 15 tisíc korun. Půjčka Kredito24 je rychlá, vše lze vyřešit online po internetu.

Půjčku Kredito 24 doporučuji, protože jsem neměl žádný problém. Půjčil jsem si celkem od tří společností a tato byla nejrychlejší. Ocenil jsem také jednoduchý průběh bez zbytečného papírování.

Leoš, Kladno

 

Ráda bych vyzdvihla, že první půjčka je zdarma, což rozhodně neposkytuje každý. Jedná se o půjčku s nižší částkou, takže je ideální pro ty, kteří potřebují peníze před výplatou.

Pavlína, Frýdlant

Kredito24 se řadí mezi nejrychlejší půjčky

Pojem nejrychlejší půjčka je relativní a dá se jím jen těžko označit konkrétní půjčku. Jisté však je, že Kredito24 se řadí mezi nejrychlejší půjčky v České republice. Vyplnění žádosti vám zabere přibližně 2 minuty. O posuzování žádosti se stará plně automatizovaný systém. Peníze budou na váš účet vyplaceny v expresním čase.

Průměrná čekací doba na 1 úvěr je 1 minuta a 30 sekund.

Vlastnosti půjčky:

  • půjčka od 1 000 do 15 000 korun (první půjčka max. 5 000 korun)
  • doba splatnosti je 1 – 30 dní
  • žádost lze podat telefonicky, přes internet nebo aplikaci
  • RPSN je 2 230 – 10 000%
  • je možné prodloužit dobu splatnosti
  • půjčka bez ručitele a bez doložení příjmů
  • pro ověření bankovního účtu je třeba zaslat 1 korunu na účet společnosti

Zkoušel jsem si nejdříve půjčit od Ferratum, ale žádost mi z nějakého důvodu byla zamítnuta. V Kredito24 mi půjčili okamžitě, půjčku jsem splatil a vše proběhlo bez sebemenšího problému. Nemám, co bych vytkl!

Marek, České Budějovice

Půjčka Kredito24 je dostupná pro všechny občany České republiky ve věku 18 – 65 let bez záznamu v rejstříku dlužníků. Žadatel musí mít trvalý pobyt na území ČR a musí vlastnit bankovní účet.

Půjčka Kredito24 se od konkurence liší především rychlostí vyřízení. Zákazník si může sám zvolit dobu splatnosti a výši půjčky. Žadatel je seznámen s podmínkami půjčky, není třeba se obávat skrytých poplatků a neférového jednání. Kredito24 se chlubí obrovským množstvím dobrých ohlasů a kladných recenzí zákazníků.

Hodnocení
0 / 5 0

Vaše hodnocení:

1 komentář k zobrazení

  1. Nebankovni spolecnost Kreditech s jejich Kredito24 pujckou se stala v posledni dobe hlavne diky reklame v televizi velmi znamou a neni tak divu, ze si nabrali velke mnozstvi zakazniku chvili po tom, co vstoupili na cesky trh s nebankovnimi pujckami. Jake pujcky vlastne nabizi a proc by vas mohla jejich pujcka zajimat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top