skip to Main Content

Máte z jakéhokoli důvodu problém se schválením půjčky? Zkuste odeslat víc žádostí najednou a rozhodněte se až podle nejvýhodnější nabídky!

V případě, že máte záznam v registru dlužníků a nebo už dlužíte někde jinde, bude vaše cesta k udělení další půjčky pravděpodobně mnohem komplikovanější. Banky půjčují zásadně jen bonitním klientům bez dluhů a záznamu v rejstříku dlužníků. U nebankovního sektoru je situace trochu snazší, ale ne zcela jednoduchá.

Jak najít půjčky, kde opravdu půjčí? Na koho se obrátit v situaci, kdy máte je schválení půjčky problematické, vy peníze ihned potřebujete, ale zároveň se nehodláte obracet na lichváře?

Existuje rychlá půjčka pro každého?

S největší pravděpodobností ano, jen je třeba trochu víc hledat. Na internetu je pár systémů, pomocí nichž můžete vyplnit nezávaznou žádost a oslovit tak víc prověřených poskytovatelů půjček. Žádost je 100% nezávazná.

Systém vaši poptávku rozešle všem smluvním partnerům. Jedná se o známé společnosti, nikoli o soukromé osoby, lichváře apod. Obvykle jich bývá kolem deseti a víc.

Poté jen čekáte na nabídky od vybraných společností a následně se můžete rozhodnout pro tu, která vám nabídne nejvýhodnější podmínky.

Půjčka, kde opravdu půjčí všem

Velkou výhodou tohoto postupu je nejen úspora času, ale i vysoká pravděpodobnost, že vám žádost schválí. Samozřejmě, že ne všichni půjčku dostanou. Určitým lidem nebankovní společnosti v jejich vlastním zájmu peníze zkrátka nepůjčí.

V každém případě tímto způsobem běžně získá půjčku víc jak 90% těch, kteří si o ni požádají. Téměř u žádného jednotlivého poskytovatele nebankovní půjčky se s takto vysokou schvalovatelností nesetkáte.

Srovnání půjček: rychlá půjčka pro každéh

Dá se říci, že je to skutečně půjčka, kde opravdu půjčí všem – schvalovatelnost je opravdu vysoká!

 • až 90% žádostem je vyhověno
 • uspoříte čas, protože pomocí jedné žádosti oslovíte vícero společností
 • nemusíte se obávat lichvářů, protože systém vyhodnocuje jen ověřené poskytovatele půjček
 • za žádost neplatíte žádné poplatky
 • diskrétnost je zaručena
 • na rozhodnutí ohledně schválení půjčky čekáte jen několik málo minut
 • půjčka je vyřízena rychle, peníze jsou odeslány na váš účet v co nejkratším čase

Jedinou nevýhodou tohoto systému srovnání půjček je, že dopředu neznáte společnost, která vám půjčku nabídne, výši RPSN, celkovou částku k zaplacení a další detaily. To všechno se dozvíte až později.

Jaké jsou nejvýhodnější půjčky?

 • Potřebujete peníze ihned na účet? Půjčka24 nabízí výhodné podmínky!

Půjčka24 vám půjčí 500 až 4 500 korun na dobu až 30 dní. Peníze vám vyplatí na účet během 15 minut. Schvalovatelnost je kolem 90%, takže velmi vysoká.

 • Nevystačily vám peníze do výplaty? Rychlá IQ půjčka se jeví výhodně.

IQ půjčka poskytuje 500 až 4 500 korun až na 30 dní. Splácí se jednorázově na konci. Peníze vám budou vyplaceny na účet během 15 minut. I v tomto případě je schvalovatelnost velmi vysoká, dá se říci, že srovnatelná s Půjčka24.

 • Potřebujete půjčit větší obnos peněz? Nabízí se 123půjčka.

123půjčka nabízí 4 000 až 250 000 korun s dobou splatnosti 30 dní až 8 let. Úrok je od 13,22% a závisí na výšce půjčky, délce doby splatnosti a dalších hlediscích. Schvalovatelnost je přibližně 95%.

Hodnocení
0 / 5 4

Vaše hodnocení:

2 komentářů k zobrazení

 1. lidi prosím potřebuji nějakou rychlou půjčku. nejedná se o moc velkou finanční částku, jen o menší 😉 ale vůbec nevím kam mám šáhnout… dokáže někdo proadit?

 2. lidi má někdo z vás zkušenost s Ferratum??? koukal jsem se na to a potřeboval bych deset tisíc, myslíte že je to tam v pohodě?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top