skip to Main Content

Jednou z největších výhod kreditní karty je fakt, že máte neustále k dispozici finanční rezervu a že pokud s ní správně hospodaříte, náklady na ni můžete efektivně minimalizovat. Na českém finančním trhu je nepřeberné množství nabídek kreditních karet. Jaké jsou nejlepší kreditní karty 2015?

Je třeba si uvědomit, že kreditní karty jsou určeny především pro platby, popřípadě výběr z bankomatu. Nedůvěra v kreditní karty pramení z vysokých úroků a poplatků, které jsou s jejím vedením spojeny. Zároveň je však pravdou, že pokud si vše dobře naplánujete a spočítáte, zas až tak nevýhodné to není. Velkým lákadlem je například bezúročné období, kdy peníze z karty můžete čerpat zcela zdarma, resp. bez úroků. Přehled nejlepší kreditní karty 2015 se vám snaží ukázat ty nejvýhodnější nabídky na současném trhu.

Tipy jak nejefektivněji používat kreditní kartu:

 • celý svůj dluh vždy zaplaťte během bezúročného období
  pokud vám banka nenabízí výhodné výběry z bankomatu, nikdy je nepoužívejte, je to drahé
  snažte se využít veškeré výhody a bonusy kreditní karty
  plaťte kartou všude, kde se dá
  nakupujte u partnerů kreditní karty, je to výhodné

SROVNÁNÍ: Nejlepší kreditní karty 2015

 • GE Money Bank – kreditní karta GE Money Card Plus

V tomto případě je bezúročné období až 50 dní. Minimální úvěrový limit je 5 000 a maximální 150 000 korun. Úrok je 25,08 % p.a. Za vedení karty se měsíčně platí 49 korun.

 • Citibank – kreditní karta Citi Life

Bezúročné období je zde 55 dní, úrok 23,99 % p.a. a vedení karty vás měsíčně vyjde na 50,- Kč. Úvěrový limit je minimálně 12 000 a maximálně trojnásobek čistého měsíčního příjmu. Z každého nákupu vám nabízí 2 % zpět ve formě Citi Life Prémií. Ve srovnání nejlepších kreditních karet 2015 tato vede v počtu bezúročných dní.

 • Citibank – kreditní karta Citi Classic

Bezúročné období je až 55 dní a za vedení karty neplatíte žádné poplatky. V rámci CitiClub nabízí slevy ve výši až 25 %. Úvěrový limit je minimálně 12 000 a maximální čtyřnásobek čistého měsíčního příjmu. Úrok je 23,99 % p.a.

 • mBank – mKreditka Classic

Zde je vedení karty bez poplatku a maximální úvěrový limit 150 000 korun. Bezúročné období je až 54 dní.

 • Kreditní karta od Home Credit

Úrok je zde 21,48 %, kreditní limit je minimálně 10 000 a maximálně 100 000 korun. Délka bezúročného období je až 51 dní na bezhotovostní platby. První rok není vedení karty zpoplatněno, další roky už platíte 290 korun ročně. Pokud však vyčerpáte minimálně 10 000 během posledních dvanácti měsíců, neplatíte nic.

 • ZUNO kreditka

Tato karta nabízí bezúročné období až 55 dní. Úrok je pak 20,99 % p.a. a za vedení karty nic neplatíte. Minimální úvěrový limit je 6 250 a maximální 175 000 korun. Karta je bezkontaktní a lze s ní platit kdekoli ve světě.

Hodnocení
0 / 5 0

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top