skip to Main Content

Asi každý z nás již někdy navštívil banku s žádostí o půjčku. Rozhodně není potřeba si připomínat jak složitý a zdlouhavý proces to je. Ačkoliv se již zjednodušil i zrychlil, stále je potřeba bance dokládat, pro nás osobně, naprosto zbytečné papíry, které vše jen zdržují.

A právě z tohoto důvodu se na český nebankovní trh dostala půjčka bez doložení příjmu. Jedná se o produkt, díky kterému můžete získat finanční prostředky i bez toho, aniž byste museli žádat zaměstnavatele o potvrzení příjmu a komukoliv tento příjem dokládat.

Ne každá instituce tuto možnost umožňuje

Na současném finančním trhu existuje jen několik společností, které nepožadují fyzické doložení vašeho pravidelného měsíčního příjmu. Pokud očekáváte, že byste v jejich výčtu našli banku, potom vás musíme zklamat, tu tam doopravdy nenajdete.

Půjčky bez doložení příjmu jsou nejčastěji poskytovány nebankovními společnostmi, které sice mají splněná kritéria od České národní banky, ale nemají povinnosti dodržovat bankovní zákony a zásady.

Společnosti, které tuto možnost poskytují stojí tak trošku mimo finanční systém. Ale i tak je potřeba říci, že se jedná jen o jejich dobrou vůli. Ještě bychom asi mohli zmínit, že bychom tyto společnosti mohli rozdělit na ty, které se o váš příjem nezajímají vůbec a 100% věří vašemu slovu  a ty, které si váš příjem ověřují pomocí vašeho výpisu z bankovního konta.

Poskytnuté finance jsou omezené

I přesto, že se jedná o nebankovní společnosti, které věří vašemu slovu a příjem od vás nechtějí prokazovat, musíte počítat, že možná výše finanční podpory z jejich strany může být omezena na určitou výši. Z pravidla to bývá částka do max. 50.000,- Kč. U některých společností je to více u některých zase naopak méně.

Co tedy k získání půjčky potřebujete

  • věk nad 18 let
  • platný občanský průkaz (+ případně druhý doklad totožnosti)
  • trvalý pobyt na území České republiky
  • bankovní účet u českého bankovního ústavu
  • registrační poplatek ve výši 1,- Kč (nevyžadují jej všechny společnosti)

Půjčka je rychlá a bezpečná

Půjčku bez doložení příjmu si velmi jednoduše vyřídíte on-line a peníze můžete mít na svém bankovním účtu během několik minut, maximálně do několika dní. Vše záleží především na možnostech společnosti, která půjčku poskytuje. Avšak dnes je již vše velmi rychlé a jednoduché na vyřízení. To je právě to, v čem se tyto společnosti liší od bankovních ústavů.

Pro koho je tento produkt určen

Půjčka bez doložení příjmu je určena především pro ty, kteří sice mají příjem, ale nemohou jej prokázat, ať již z jakéhokoliv důvodu. Na druhou stranu je určena i pro ty, kteří příjem prostě prokazovat nechtějí, ale potřebují finanční injekci.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top