skip to Main Content

K udělení půjčky už dávno nemusíte navštěvovat banky a obcházet jednotlivé instituce, abyste zjistili, která z nich nabízí nejvýhodnější podmínky. S technologickou vyspělostí se zlepšuje i dostupnost půjček a zažádat si o ně můžete naprosto jednoduše, formou SMS. Ušetříte tím nejen čas, ale i peníze.

Výhoda v podobě tohoto obrovského ulehčení je vykoupena poměrně vysokými úroky. RPSN u SMS půjčky je poměrně vysoké.

Jak funguje SMS půjčka?

SMS půjčka je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují rychle a krátkodobě vyřešit svou finanční tíseň. Rychlé SMS půjčky vám obvykle poskytnou nižší částku peněz na dobu přibližně 30 dní. Po uplynutí doby splatnosti vrátíte celou půjčenou částku plus poplatek za službu. Podmínky půjčky SMS se samozřejmě liší s každou společností, která tento produkt poskytuje.

Jako žadatel se nemusíte zdržovat zbytečným papírováním a k žádosti vám postačí internet a mobilní telefon. Po zaslání vaší žádosti vás bude kontaktovat operátor, který žádost ověří, popřípadě doplní nějaké údaje.

Následně vám bude formou SMS sdělen výsledek vyhodnocení žádosti a v případě kladného vyřízení vám během krátké doby bude na bankovní účet zaslána také požadovaná částka.

Půjčka do 5 000

Rychlé SMS půjčky nabízí obvykle nižší částky kolem 5 000 korun (někdy i více). Tyto rychlé mikroúvěry jsou vyjmuty ze zákona o poskytování úvěru pro spotřebitele, a proto je u nich vyšší riziko, že narazíte na podvodnou společnost. Situace se však zlepšuje a v souvislosti s novelou zákona, připravovanou Ministerstvem financí, by měl trh zahrnovat pouze spolehlivé poskytovatele půjček.

TIP: Dříve, než se rozhodnete zažádat o SMS půjčku, zjistěte si něco o společnosti, která ji poskytuje, hledejte odkazy na diskuze a zkušenosti žadatelů.

Já jsem zkoušela ViaSMS a Ferratum. Lepší pro mě byla asi SMS půjčka kvůli té rychlosti a také jsem si vždy potřebovala půjčit jen nižší částku. Pokud člověk vše splatí tak, jak má, tak není sebemenší problém. Úroky jsou vysoké, ale já konkrétně nemám od koho si půjčit (rodina, známí ani přátelé). Takže mi nic jiného nezbývá, ale jak říkám, jsem s nimi spokojená.
Milada, 41 let

Které společnosti poskytují rychlé SMS půjčky?

Společností, které SMS půjčky poskytují, je na našem trhu relativně hodně. Řadíme mezi ně:

  • Kredito24
  • Zaplo
  • ViaSMS půjčka
  • Půjčka7
  • Perfect Money
  • Zaimo
  • CreditOn
  • SMS půjčka Mutuo
  • Půjčka Smart
  • MoneyNow a další

Nedávno jsem se dostala do finančních problémů. Zaměstnavatel mi neposlal výplatu v obvyklém termínu, musela jsem na ni čekat 3 týdny a děla s tím nešlo vůbec nic. Jsem ráda, že mám práci. Jenže složenky je třeba platit včas. Zkusila jsem ViaSMS půjčku, peníze jsem měla okamžitě na účtu a opravdu se mi hodily. Úroky samozřejmě nejsou malé, to je jasné. Ale nikde jinde mi tak rychle nepůjčili.
Jarka, 46 let

Zejména během posledních let se SMS půjčky staly velmi populárním finančním produktem, protože rychle a jednoduše řeší finanční problémy žadatelů, a to bez nutnosti navštěvovat pobočku a s tím, že se vyhnete zbytečnému papírování. Samozřejmě je třeba myslet na to, že poplatky za SMS půjčky jsou přeci jen trochu vyšší.

Hodnocení
0 / 5 5

Vaše hodnocení:

0 komentářů k zobrazení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back To Top